FOTO: LAMPAS pirmā diena pulcē teju 10 000 apmeklētāju


public. foto
Piektdien, 28. jūnijā ar drosmīgām sarunām un dinamiskiem politiķu dueļiem pie DJ pults, aizritējusi Sarunu festivāla LAMPA pirmā diena.

Piedaloties 10 000 cilvēkiem, piektdien Cēsu pils parkā atklāts piektais Sarunu festivāls LAMPA. Tā pirmajā dienā notikuši aptuveni divi simti pasākumu, īpašu interesi piesaistot diskusijai “Eiropas Savienība – mazāk vai vairāk?”, kurā piedalījās jaunievēlētais Valsts prezidents Egils Levits un premjerministrs Krišjānis Kariņš. Pirmo reizi festivāla vēsturē diena noslēgusies ar “Politiķu disko”, kur, iejūtoties DJ lomā un izdancinot visu Cēsu pils parku, saviem muzikālajiem spēkiem mērojušies Latvijas politiķi.

Sarunu festivāls LAMPA 2019 turpināsies šodien 29. jūnijā Cēsu pils parkā ar daudzām un dažādām drosmīgām sarunām visām vecuma grupām, un īpaši gaidīto “Politiķu cepienu”. Atsevišķa programma sarūpēta arī jauniešiem (“Īssavienojums”) un pašiem mazākajiem LAMPAS apmeklētājiem (“MiniLAMPA”). Ieeja festivālā ir bez maksas. Plašāk par LAMPAS programmu lasiet festivāla mājaslapā.

Par festivālu

Sarunu festivāls LAMPA ir vieta vērtīgām sarunām, domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai – tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir, ko teikt, un visiem, kas gatavi uzklausīt. Galvenais festivāla mērķis ir stiprināt demokrātijas, diskusiju un cieņpilnu sarunu kultūru Latvijā. LAMPU Cēsīs 28. un 29. jūnijā iedegs Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, Swedbank Latvija, komunikācijas vadības aģentūra “Deep White”, reklāmas aģentūra “Armadillo”, Cēsu novada pašvaldība un British Council Latvija. Projektu finansiāli atbalsta arī Vācijas Federālā Ārlietu ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds, Open Society Foundations, Eiropas Savienības programma “Eiropa pilsoņiem”, uzņēmumi “Latvijas Finieris”, “Enefit”, “EkoRija” un “Latvijas Valsts meži”.

Pirmās dienas fotogrāfijas pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/u56bqe7d

Fotogrāfiju autors redzams katras bildei nosaukumā.

Sarunu festivāls LAMPA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums