Aicina pieteikt projektus Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts" Iniciatīvas programmai


rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina nevalstiskās organizācijas, valsts, pašvaldības, izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumus, mākslinieku apvienības, kā arī ikvienu radošu personību līdz 28. maijam pieteikt projektus Mūsdienu kultūras foruma "Baltā nakts 2019" Iniciatīvas programmai. Šogad Mūsdienu kultūras forums "Baltā nakts" notiks no 7. septembra plkst. 18.00 līdz 8. septembra plkst. 3.00.

Iniciatīvas programma ir projektu iesniedzēju vai to sadarbības partneru pašu finansēta Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2019” pasākumu sadaļa, kas tiek iekļauta “Baltās nakts” kopējā publicitātes kampaņā.

Iniciatīvas programmā var iesniegt projektu pieteikumus laikmetīgās mākslas, kultūras projektu un pasākumu realizācijai dažādās nozarēs, tostarp skatuves, dejas un kustību mākslā, mūzikā un skaņu mākslā. Gaidīti projekti arī vizuāli plastiskajā, foto un video mākslā, var pieteikt video instalācijas un kino demonstrējumus, dzejas vai prozas lasījumus, performances, kā arī dažādus starpdisciplināru nozaru pasākumus un koncertu programmas.

Projektu norisi ieteicams plānot Rīgas pilsētas sabiedriskajās telpās – izglītības iestādēs, teātros, koncertu un izstāžu zālēs, mākslas galerijās, grāmatnīcās, bāros, kafejnīcās vai jebkurā citā brīvi pieejamā, tostarp kultūras un mākslas norisēm neierastā vietā, nodrošinot pasākumu pieejamību iespējami plašai mērķauditorijai. Īpaši rosina iesniegt projektus, kas norisinātos pilsētas centrālajā daļā un Vecrīgā, Pārdaugavā, kā arī radošajos kvartālos.

Iesniegtie projekti tiks vērtēti atbilstoši Mūsdienu kultūras foruma „Baltā nakts” mērķiem – vairot sabiedrības izpratni par mūsdienu kultūras norisēm, iesaistot tajās iespējami plašu apmeklētāju loku un piedāvājot saturīgu, mākslinieciski augstvērtīgu pasākuma programmu.

Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts” šogad Rīgā norisināsies jau četrpadsmito reizi, to organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar aktīvākajām Latvijas laikmetīgās mākslas institūcijām.

Projektu pieteikumu anketa pieejama tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, projekti jāiesniedz līdz 28. maijam, pieteikumu sūtot uz e-pasta adresi projekti@baltanakts.lv.

Papildinformācija: Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2019” Iniciatīvas programmas producente Madara Gruntmane, tālr. 29763636, e-pasts ididit@ididit.lv.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums