Sigulda iegūst Latvijā mīlētākās pilsētas titulu

3. oktobrī žurnāls "Kapitāls" publicēja Latvijas mīlētāko pilsētu zīmola topu, kurā Sigulda jau vairākus gadus pēc kārtas ieņēmusi līdera pozīcijas, taču šogad izcīnījusi 1. Vietu, apsteidzot topa ilggadīgo līderi – Ventspili, aiz kuras topā ierindojusies Jūrmala, Rīga un Liepāja.

“Neskatoties uz to, ka Siguldā dzīvo nepilns 1% no Latvijas iedzīvotājiem, mums ir izdevies sasniegt tādu aizrautību, kas vairāk nekā 40 reizes pārsniedz mūsu skaitu un pelnīti ļauj Siguldai iekarot Latvijā mīlētākās pilsētas titulu. Lai Siguldas un Latvijas vārdam izskanētu arī pasaulē, jau nākamajā nedēļā ar nepacietību gaidām Starptautiskās olimpiskās komitejas lēmumu par tām kandidātpilsētām, kuras pretendēs uz 2026.gada ziemas olimpisko spēļu rīkošanu” ar lepnumu stāsta Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

“Pieaugot pašvaldību konkurencei, būtiska nozīme vietas attīstībā ir tās zīmolam. Siguldas gadījumā iegūtais novērtējums ir rezultāts mērķtiecīgam komunikācijas un mārketinga darbam, kas ļauj apsteigt ilggadīgos sāncenšus – Latvijas lielās pilsētas – un uzliek milzīgu atbildību noturēt šo novērtējuma līmeni un kvalitāti arī turpmāk” stāsta “Siguldas Attīstības aģentūras” direktore Laura Skrodele.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots jau kopš 2004.gada un to organizē „DDB Consulting”, „Rait Custom Research Baltic”, žurnāls „Kapitāls”, kalpojot kā svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes, dzīvesstila un ieradumu atainojumā Latvijas mērogā. Arī līdz šim Sigulda zīmolu topā novērtēta atzinīgi, pagājušā gadā mīlētāko pilsētu topā ierindojoties otrajā vietā, taču 2016. gadā trešajā vietā.

P/A "Siguldas Attīstības aģentūra"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli