Vasaras periodā interneta lietotāji visaktīvāk iepērkas dienas pirmajā pusē

Pēc jaunākajiem internetveikala 220.lv datiem par interneta lietotāju paradumiem, visaktīvāk pircēji iepērkas vasaras periodā no pulksten 11:00 līdz 14:00, turpretim ziemas mēnešos visnoslogotākais laiks ir vakara stundās no pulksten 20:00 līdz 21:00.

Tā kā vasarā biežāk nekā ziemā cilvēki dodas atvaļinājumā, ir jūtamas izmaiņas arī lietotāju iepirkšanās paradumos. Turklāt šogad savu ietekmi ir atstājuši Latvijai netipiskie, karstie laikapstākļi. Vasarā, izbaudot brīvo laiku, nereti visvienkāršākā un nenogurdināmākā atpūta ir “sērfošana” internetā un jaunu preču meklēšana sev un tuviniekiem.

Vērojot skaitliskās izmaiņas, kā šie paradumi atšķiras ziemas un vasaras mēnešos, esam secinājuši, ka vasarā visaktīvākais laiks, kad interneta lietotāji iepērkas tiešsaistē ir laika posmā no pulksten 11:00 līdz 14:00, veidojot 1/3 jeb 33% no kopējā dienas pircēju skaita. Ziemas mēnešos šāda tendence nav novērota, jo visaktīvākais laiks, kad interneta lietotāji iepērkas tiešsaistē ir vakara stundās no pulksten 20:00 līdz 21:00. Pircēji, kuri iepērkas dienas un vakara stundās veido gandrīz pusi jeb 46 % no diennakts pircēju skaita,” skaidro 220.lv mārketinga vadītāja Kristīne Kalēja.

Izmaiņas pircēju paradumos internetveikala 220.lv speciālisti saskata regulāri, jo pārmaiņas apkārtējā vidē ietekmē sabiedrības vajadzības, kas atainojas pirkumos. Uzņēmums nesen ziņoja, ka pieprasījums pēc ventilatoriem ir audzis desmitkārtīgi, savukārt pieprasījums pēc kondicionieriem audzis 15 reizes, salīdzinot ar šo pašu laika periodu 2017. gadā.

 

Joprojām Latvijā un arī citviet pasaulē visaktīvāk pirkumus internetā veic sievietes. Pēc jaunākajiem 220.lv datiem, lielākā daļa jeb 65% pircēju veido sievietes. Jāatzīst, ka tas nemazina pieprasījumu pēc precēm, kas ir paredzētas vīriešu auditorijai, jo bieži vien pirkuma veicēja ir sieviete.

Par „220.lv”

„Pigu” grupas, kā pārvaldībā ir „Pigu.lt” interneta veikals Lietuvā, 220.lv interneta veikals Latvijā un „Kaup24.ee” interneta veikals Igaunijā, konsolidētais finanšu gada apgrozījums 2016. gadā bija 87,24 miljonu eiro apmērā ar PVN, un, salīdzinājumā ar 2015. gadu, tas ir pieaudzis par 24%.

www.220.lv, 2017. gadā tika atzīts par Mīlētāko zīmolu starp Latvijas interneta veikaliem, kā arī kopumā mīlētāko Latvijas zīmolu Topā ieņemot augsto 37 vietu (+80 vietas uz augšu gada laikā).

Saskaņā ar Gemius AdHoc pētījumu (Maijs, 2017.) www.220.lv atzīts par iecienītāko interneta veikalu Latvijā.


 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli