Kā jauniešu migrācija ietekmē darbu ar jaunatni pašvaldībās?

17.-18. Aprīlī Cēsis notiks biedrības "Jaunatnes līderu koalīcijas" rīkotais seminārs "Jauniešu migrācija. Izaicinājumi un ieguvumi darba ar jaunatni attīstībai", kurā piedalīsies darbā ar jaunatni iesaistītās personas pašvaldībās, nevalstisko organizāciju, pašvaldību institūciju un izglītības iestāžu pārstāvji un jauniešu līderi, kas ikdienā strādā jaunatnes un/vai migrācijas jomā un paši jaunieši.

Divu dienu seminārā tiks apskatīti jautājumi par jauniešu iekšējo un ārējo migrāciju, reemigrāciju un jaunatnes darbā iesaistīto personu lomu jaunatnes migrācijas jautājumos kā arī tiks aplūkoti esošie piemēri starpinstitūciju sadarbības jomā un izzinātas starptautiskās sadarbības iespējas. Semināra noslēgumā tiks sagatavoti priekšlikumi ko ikdienas darbā varēs izmantot ikviens, kas strādā ar jauniešiem.

Seminārs tiek īstenotas projekta “Baltic youth research(ers) up-graded: long term impact on youth field" (2016-2-LT02-KA205-004814), ko finansē Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, ietvaros. Projektu īsteno biedrība “Jaunatnes līderu koalīcija” sadarbībā ar partneriem no Lietuvas un Polijas ar mērķi attīstīt starpnozaru sadarbību jaunatnes migrācijas jomā un sekmēt darbu ar jaunatni vietējā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

Tuvākajā laikā visi interesenti tiks aicināts pieteikties starptautiskajai projekta noslēguma konferencei, kas notiks 13.-14. septembrī, Viļņā, Lietuvā.

Jebkura pašvaldība, valsts institūcija un nevalstiskā organizācija tiek aicināta uz sadarbību jauniešu migrācijas jautājumu aktualizēšanā un risināšanā Latvijā un ārpus tās.   

Papildus informācija rakstot uz proj@inbox.lv vai zvanot pa tālr.nr. 29209607.


 

Latvijas Jaunatnes padome
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija