Rīgā darbu uzsāk Mobilly Automatic – inovatīvs autostāvvietu apmaksas pakalpojums

Sperot inovatīvu un nozīmīgu soli autostāvvietu automātiskās apmaksas jomā, un aicinot izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības ērtākai ikdienai, no februāra vidus uzņēmums Mobilly saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu – Mobilly Automatic jeb iespēju autostāvvietu Rīgas centrā apmaksāt automātiski. Pirmā Mobilly Automatic stāvvieta darbu sākusi pašā Rīgas centrā – t/c "Galleria Riga".

Mobilly jau vairākus gadus piedāvā ērtu stāvvietu apmaksu ar mobilo telefonu, taču Mobilly Automatic ir īpašs jaunums, jo mobilais telefons šāda veida stāvvietās nebūs pat jāņem ārā no kabatas. Tas strādā pavisam vienkārši – iebraucot autostāvvietā, videokameras fiksē klienta automašīnas valsts reģistrācijas numuru, atver barjeru un sistēma sāk laika atskaiti. Un tāpat izbraucot – kamera nolasa auto numuru, Mobilly pārbauda konta atlikumu, apmaksa automātiski apstājas un barjera atveras, lai klients var doties tālāk savās ikdienas gaitās.

Automašīnas novietošana maksas stāvvietā, kur pieejams Mobilly Automatic, tagad ir vienkāršāka un ērtāka nekā jebkad agrāk, jo visas nepieciešamās darbības mūsu vietā paveic inovatīva un moderna sistēma. Balstoties uz pieredzi, rēķināmies, ka mūsu klientiem būs nepieciešams laiks un atbalsts, lai ar jauno sistēmu sadraudzētos. Tāpēc Mobilly klientu servisa komanda ir gatava turēt “roku uz pulsa” un sniegt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem, lai palīdzētu to veiksmīgāk apgūt. Jāatzīmē, ka turpmāko mēnešu laikā plānojam automātiskās apmaksas zonas ieviest vēl citās vietās Rīgā, par kurām ziņosim jau drīzumā, norāda uzņēmuma Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš.

Mobilly Automatic – īpaša atpazīšanās zīme

Gan pie iebraukšanas stāvvietā, gan Mobilly aplikācijā automātisko apmaksas zonu var atpazīt pēc īpašas zīmes. Stāvvietas burtu norāde ir gaiši zaļā krāsā, savukārt aplikācijā stāvvietu sarakstā parādās zaļa atzīme – Automatic. Ja tomēr nav pārliecības, vai tiešām atrodaties Automatic zonā, vai arī konkrētais auto numurs ir piesaistīts Automatic apmaksai kādam no Mobilly kontiem, tad visdrošāk ir sazināties ar Mobilly klientu servisa centru, zvanot 1859.

Par Mobilly

Uzņēmums Mobilly ir mobilo maksājumu pakalpojumu nodrošinātājs, kas piedāvā apmaksāt autostāvvietas Rīgā, Daugavpilī un Liepājā, iegādāties vilcienu un autobusu biļetes, apmaksāt iebraukšanas maksu Jūrmalā,  taksometru pakalpojumus, pasta sūtījumus, ziedot, kā arī norēķināties par citām precēm un pakalpojumiem. Vairāk: www.mobilly.lv

 

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija