Rīgā tiks atklāts jauns specializētais kokmateriālu veikals "PATA KOKMATERIĀLI"

Otrdien, 19. martā, ar Latvijā populāru sportistu līdzdalību notiks specializēta kokmateriālu veikala "PATA KOKMATERIĀLI" atklāšana, kā arī tiks uzsākta gatavošanās Latvijā vēl nebijušām sporta sacensībām "Koku meistars 2013".

"Esam gandarīti par to, ka atveram savu otro specializēto kokmateriālu veikalu un tagad arī Rīgas klientiem varam prezentēt mūsu vīziju par attieksmi pret koku kā augstvērtīgu materiālu. Ar "PATA KOKMATERIĀLI" tirdzniecības tīkla palīdzību saviem klientiem vēlamies ne tikai pārdot Latvijas labāko kokapstrādes uzņēmumu produkciju, bet sniegt arī pozitīvas emocijas un izpratni par koku kā svarīgu materiālu mūsu ikdienā. Tieši pozitīvo emociju dēļ papildus veikala darbībai esam radījuši domu par sacensībām "Koku meistars 2013"," stāsta tirdzniecības tīkla vadītājs Atis Kalniņš.

Lai "iesildītos" sacensībām "Koku meistars 2013", jaunatklātajā veikalā norisināsies ātrzāģēšanas sacensības, kurās savstarpēji sacentīsies gan kokrūpniecības eksperti, gan sabiedrībā labi pazīstami sportisti – "VEF Rīga" basketbolisti Kaspars Bērziņš un Dairis Bertāns, kamaniņu braucēji Juris Šics un Inārs Kivlenieks, kā arī motosportists Jānis Rozītis.

Tāpat veikala atklāšanas dienā sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību tiks uzsākta iedzīvotāju izglītošanas kampaņa par putnu dzīvi Rīgā un Pierīgā, kuras ietvaros plānots izglītot vairāk nekā 65 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju.

"Sadzīvot ar dabu patiesībā nav nemaz tik grūti. Viens no maziem soļiem uz saudzīgu saimniekošanu ir putnu būrīšu izlikšana. Šobrīd trūkst pietiekami daudz vecu un dobumainu koku, kur putniem ligzdot, tādēļ laba alternatīva dabiskajiem dobumiem ir putnu būrīši, kurus var izgatavot ikviens. Atliek tikai apbruņoties ar dažiem dēļiem, naglām un instrumentiem, lai pēc gatavas instrukcijas šādu būrīti pagatavotu," stāsta Latvijas Ornitoloģijas biedrības žurnāla "Putni dabā" redaktors Agnis Bušs.

Kampaņas laikā paredzēts izglītot iedzīvotājus par atbilstošu būrīšu izveidi un to atbildīgu izvietošanu dabā. Ikviens interesents ir aicināts ierasties "PATA KOKMATERIĀLI" veikalā laika posmā no 22. martam līdz 24. martam, lai ar veikala speciālistu palīdzību pagatavotu savu putnu būrīti.

Mediju uzmanībai!
Pasākums norisināsies otrdien, 19. martā, plkst. 11:00 "PATA KOKMATERIĀLI" veikalā, kas atrodas Mārupē, Plieņciema ielā 11. Lai reģistrētos pasākuma apmeklēšanai, lūgums sūtīt e-pastu uz sabine.zelite@mccannconsulting.lv vai arī zvanīt 26198363 (Sabīne).

Plašāka informācija par "PATA KOKMATERIĀLI"
SIA "PATA AB" ir viens no lielākajiem mežizstrādes, koksnes resursu loģistikas un kokmateriālu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Vēloties būt tuvāk saviem klientiem, ir izveidots mazumtirdzniecības veikals "PATA KOKMATERIĀLI", kurā ir iespējams iegādāties gan "PATA AB", gan citu Latvijas labāko kokapstrādes uzņēmumu ražoto produkciju.

Uzņēmums ir gandarīts par to, ka ir izdevies radīt veikalu, kurā ikviens varēs atrast sev nepieciešamos kokmateriālus. Īpaša vērība tiek pievērsta kokmateriālu kvalitātei un to uzglabāšanai, kā arī pasniegšanas veidam. Ne velti veikals ir aprīkots ar gaisa mitrināšanas sistēmu, lai kokmateriāliem tiktu nodrošināts nepieciešamais gaisa mitrums un tie nesāktu deformēties.

Ļoti liels ieguvums pircējiem būs tas, ka materiāli ļoti plašā sortimentā ir pieejami veikalā uz vietas un tos iespējams iegādāties uzreiz. Lai pēc iegādes lieki nebūtu jālauza galvu, uzņēmums "PATA SIA" saviem klientiem piedāvā izīrēt piekabi vai organizēt materiālu piegādi līdz nepieciešamajai vietai.

www.pata-ab.eu

Sabīne Zālīte, “PATA KOKMATERIĀLI” komunikācijas konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli