Precizēti noteikumi par "Rīgas satiksmes" apsaimniekoto autostāvvietu lietošanu, vairākas izmaiņas stāsies spēkā 1.oktob


foto;riga.lv
"Rīgas satiksme" informē, ka šī gada 21. augustā Rīgas domes pagaidu administrācija sēdē apstiprināja vairākas izmaiņas "Rīgas satiksmes" apsaimniekoto maksas autostāvvietu lietošanas noteikumos, vairākas izmaiņas stāsies spēkā 1.oktobrī.

Noteikumos paredzēts, ka no 1.oktobra samazināto maksas autostāvvietas pēcapmaksas apmēru varēs maksāt arī veicot pārskaitījumu uz bankas norēķinu kontu. 

Tostarp no 1.oktobra tiks veiktas izmaiņas pašvaldības maksas autostāvvietu R zonas teritorijā, samazinot B zonas teritoriju. Zonas maiņa tiks veikta 11.novembra krastmalā (bruģētajos ielas posmos) no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un no Bīskapa gātes līdz Poļu gātei. Tādejādi veicinot transporta plūsmas samazināšanu Rīgas vēsturiskajā centrā A un R zonā. 

No lietošanas noteikumiem svītrota prasība, ka, veicot samaksu ar SMS, autostāvvietas lietotāja transportlīdzeklim jābūt aprīkotam ar SMS apmaksas sistēmas lietotāja atpazīšanas uzlīmi.

Tāpat saistošajos noteikumos noteikts, ka, ja svētku diena – 4. maijs, Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku noslēguma diena un 18. novembris – iekrīt sestdienā vai svētdienā, tad nākamajā darba dienā, kas saskaņā ar likumu noteikta par brīvdienu, par maksas autostāvvietas lietošanu nav jāmaksā. Bet, ja darbadiena tiks pārcelta uz brīvdienu, tad būs jāmaksā.

Tostarp, lai veicinātu Rīgas svētku veiksmīgāku norisi un dotu iespēju svētkos piedalīties plašākam personu lokam, kā arī ņemot vērā, ka sakarā ar svētku norisi daļā maksas autostāvvietu tiek aizliegta transportlīdzekļu novietošana, maksas autostāvvietu bezmaksas lietošana tiek paredzēta arī tradicionālo Rīgas pilsētas svētku laikā.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālo tīklu platformās.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums