Paveikta vairāk nekā puse no plānotajiem Rīgas iekšpagalmu remontdarbiem

Patlaban aktīvi norit iekšpagalmu remontdarbi Rīgas apkaimēs, tostarp Vecmīlgrāvī un Teikā jau paveikta lielākā daļa darbu, bet Latgales priekšpilsētā un Pārdaugavā– apmēram 50% no plānotā darbu apjoma.

Latgales priekšpilsētā patlaban darbi noris un nākošgad turpināsies kvartālā starp Lubānas, Salaspils, Slāvu un Maskavas ielām. Šogad atjaunojamie piebraucamie ceļi skar namus Rītupes ielā 32, 34, Salacas ielā 23, Zilupes ielā 14, 14 k1, 29, 33, Maskavas ielā 191, Lubānas ielā 6, 8, 10, 12, 14, 16 un Pļaviņu ielā 15. Asfaltēšana paredzēta 4100 m2 platībā, bruģēšana -  9500 m2 platībā. Patlaban atjaunota apmēram puse no bruģēšanai paredzētā apjoma un sākti asfaltēšanas darbi. Plānots, ka bruģēšanas darbi tiks pabeigti līdz septembra vidum, bet asfaltēšana – līdz oktobrim.

Pārdaugavā patlaban darbi tiek veikti Bolderājā un Imantā. Valentīna Pikuļa alejā 14 tiek veikti vecā asfalta demontāžas darbi, uzmērīšana un planēšana, savukārt bruģēšana noris Kurzemes prospektā 154, bet Saulkalnes ielā 12, 14 un 16 – tiek veikta vecā seguma demontāža un lietusūdens kanalizācijas sistēmas  atjaunošanas darbi. Patlaban ir veikta gandrīz puse no visiem plānotajiem darbiem

 

Savukārt Vecmīlgrāvī pabeigta lielākā daļa darbu – noslēgumam tuvojas koplietošanas ceļu bruģēšana kvartālā starp Atlantijas, Mērnieku un Rīnūžu ielām, kā arī iesākti darbi Teikā, Ropažu ielā 34. Tāpat darbu noslēgumam tuvojas piebraucamo ceļu asfaltēšana Raunas ielā 35, 35k-2, 37, 37k-2, 39 un 39k-2 un tiek veikti sagatavošanas darbi Juglā.

Jau vēstīts, ka iekškvartālu, piebraucamo ceļu un pagalmu atjaunošanas darbi šogad plānoti desmit Rīgas apkaimēs - Vecmīlgrāvī, Teikā, Juglā, Purvciemā, Krasta masīvā, Āgenskalnā, Bolderājā, Ziepniekkalnā, Imantā un Daugavgrīvā.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums