Atskaņoto mūziku tirdzniecības centrā tagad varēs izvēlēties ikviens apmeklētājs

Laika posmā no 7. februāra līdz 16. februārim modes un izklaides centra Rīga Plaza apmeklētājiem tiks sniegta vēl nebijusi iespēja – izvēlēties un atskaņot visā tirdzniecības centrā sev vēlamo dziesmu, ko dzirdēs ikviens centra apmeklētājs. Īpaši Valentīndienai radītu 210 mīlas skaņdarbu izlasi ir izveidojis dīdžejs Toms Grēviņš. Mīlas skaņdarbi ir apkopoti no visas mūzikas vēstures un pirmatskaņojumu tie tirdzniecības centrā piedzīvos 7. februārī plkst. 18:00 pasākuma laikā, ko varēs apmeklēt ikviens interesents.

Modes un izklaides centrā Rīga Plaza informācijas centra, digitālajā ekrānā, būs pieejama īpaši izveidota mīlas balāžu mūzikas liste, kurā apmeklētāji varēs izvēlēties sev vēlamo mīlas skaņdarbu un to atskaņot visā tirdzniecības centrā. Darbības princips ir ļoti vienkāršs, cilvēks izvēlas kādu no skaņdarbiem, dziesma automātiski tiek reģistrēta sistēmā un nekavējoties tā atskanēs visā tirdzniecības centrā. Šo unikālo sistēmu izstrādāja Rīga Plaza digitālie sadarbības partneri BrandBox Digital un šāda iespēja ikvienam būs pieejama tikai no 07.02 līdz 16.02. Listē būs pieejami 210 mīlas skaņdarbi, kas atlasīti īpaši Valentīndienas atzīmēšanai. Cilvēki ir aicināti aktīvi izmantot šo unikālo iespēju un baudīt tuvojošos svētkus, lai iepriecinātu sevi un arī citus.

“Ņemot vērā, ka tirdzniecības centrā skanošā mūzika ir vairāk domāta fonam, svētkos mēs gribam personiskāku apmeklētāju iesaisti ar iespēju radīt savu svētku atmosfēru. Ja apmeklētājiem šī inovācija patiks, mēs neapstāsimies un īpašās svētku mūzikas listes piedāvāsim arī turpmāk”, stāsta modes un izklaides centra vadītāja Urzula Spickus.

“Mīlas skaņdarbiem mūzikas pasaulē ir viena no svarīgākajām lomām. Cilvēki precas, atzīmē svarīgus dzīves notikumus, vakariņo, dodas tuvākos un tālākos izbraucienos, skanot populārām mīlas dziesmām. Esmu šajā sarakstā iekļāvis pilnīgi visas svarīgākās ārzemju un vietējās mīlas melodijas mūzikas vēsturē, kā arī pievienojis dažus personīgos favorītus. Pirmo reizi vēsturē, ikviens Rīga Plaza apmeklētājs varēs no šī saraksta izvēlēties jebkuru kompozīciju, ko atskaņot pilnīgi visiem veikala apmeklētājiem,” norāda dīdžejs Toms Grēviņš.  

Lai atzīmētu šo īpašo notikumu, 7. februārī no plkst. 18:00 līdz 20:00 dīdžejs Toms Grēviņš tirdzniecības centra apmeklētājus iepazīstinās ar atlasītajiem mīlas skaņdarbiem. Atskaņotās dziesmas bagātinās arī īpaši gaisa deju priekšnesumi, ko izpildīs pasaulē pazīstami cirka mākslinieki Katerīna un Jevgēņijs no “Circus duo Inspire”. Papildus mīlas skaņdarbu atskaņošanai, tirdzniecības centra apmeklētājiem būs iespējams piedalīties konkursos un laimēt dāvanu kartes Valentīndienas pirkumiem Rīga Plaza, kā arī baudīt dzirkstošo vīnu.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Sportland, Lindex, Monton, Sinsay, Douglas Select, CCC, Rituals  u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park, savukārt pārtikas segmentā lieliskas iepirkšanās iespējas nodrošina pārtikas lielveikals Maxima, Jāņa Saukas gaļas izstrādājumi, Zivju Lete, Latvijas lauku labumus piedāvā iDille, eko cienītājiem pieejama Biotēka u.c.

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbumi