"Rīga Plaza" kinoteātrī "Multikino" norisinājies seanss Latvijas bērnunamu un aprūpes iestāžu audzēkņiem

Janvāra otrajā pusē 70 Latvijas bērnunamu un aprūpes centru audzēkņi pulcējās kinoteātrī – modes un izklaides centrs "Rīga Plaza", kinoteātris "Multikino" un filmu izplatīšanas uzņēmums "Acme Film" sadarbībā ar labdarības organizāciju "Taureņa efekts" rīkoja īpašu filmas "Džumandži: Nākamais Līmenis" seansu. Īsi pirms došanās kino zālē teju 20 bērniem bija iespēja viesoties arī kinoteātra aizkulisēs, lai iepazītu filmu izrādītāja jeb kino projekcionista arodu.

“Kā uzņēmums, sadarbojoties ar biedrību “Taureņa efekts”, saredzam būtiskas vērtību sakritības – Latvijas ārpusģimenes aprūpē esošajiem bērniem un jauniešiem sniegt vērtīgus iespaidus un zināšanas, kas palīdzētu meklēt un atrast pareizo dzīves virzienu, piepildījumu un gandarījumu nākotnes dzīvē,” iniciatīvu komentē “Rīga Plaza” vadītāja Urzula Spickus.

“Kinoteātris ar prieku atsaucas uz labdarības pieprasījumiem un sniedz bērniem iespēju iepazīties ar kino jaunumiem un interesanti pavadīt laiku”, atzīmē kinoteātra “Multikino” vadītāja Svetlana Koļesņika.

Filma “Džumandži: Nākamais Līmenis” ir jau trešais turpinājums slavenajai filmai par “Džumandži” spēli. Šajā stāsta daļā spēle turpinās ar jauniem noteikumiem un tās dalībnieki, glābjot draugu, nonāk gan sausos tuksneša plašumos, gan sniegotos kalnos.

“Liela pateicība un gandarījums, ka Latvijā ir tāda labdarības organizācija, kā “Taureņa Efekts”, kas sniedz iespēju jauniešiem iepazīties ar dažādām profesijām. Jo kādam tā var būt motivējoša doma, ideja tālākās profesijas apguvei. Jaunietis gūst priekšstatu, jo ikdienas dzīvē nav iespējas aplūkot profesiju no otras puses, redzēt reāli, gūt izpratni. Pēc pasākuma jaunieši ar interesi pārstāstīja redzēto, varēja manīt, ka viņiem redzētais, dzirdētais radīja pozitīvas emocijas. Un šīs pozitīvās emocijas pastiprināja iespēja noskatīties filmu. Ar prieku sadarbojāmies un arī turpmāk sadarbosimies- ar mērķi izglītot un sniegt jaunas sajūtas, kuras ne vienmēr ikdienas steigā var gūt!” apmeklējuma pieredzi komentē Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Eleja” pārstāvis.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Sportland, Lindex, Monton, Mohito, Sinsay, Douglas Select, CCC, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park, savukārt pārtikas segmentā lieliskas iepirkšanās iespējas nodrošina pārtikas lielveikals Maxima, Jāņa Saukas gaļas izstrādājumi, Zivju Lete, Latvijas lauku labumus piedāvā iDille, eko cienītājiem pieejama Biotēka u.c.

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli