Tirdzniecības centrā "Dole" notiks Mārtiņdienas tirgus

No 8. līdz 9. novembrim tirdzniecības centra "Dole" otrajā stāvā notiks lielais lauku labumu Mārtiņdienas tirgus, kurā piedalīsies vairāk nekā 30 pašmāju tirgotāji. Ikviens apmeklētājs varēs iegādāties svaigus augļus un dārzeņus, dažāda veida kūpinājumus, īpašus maizes izstrādājumus, uzkodas, medu un saldumus. Kā arī, atbalstot biedrību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām "MOTUS VITA", t/c "Dole" būs iespējams iegādāties biedrības dalībnieku pašgatavotās mākslinieciskās preces.

Mārtiņdiena iezīmē viduspunktu starp rudens saulgriežiem - Miķeļiem - un ziemas saulgriežiem - Ziemassvētkiem - un tiek svinēta novembra vidū ar jautrām atrakcijām, un gardiem ēdieniem. Šī iemesla dēļ 8. un 9. novembrī ikviens interesents var doties un baudīt Mārtiņdienas tirdziņu t/c “Dole”, kā arī iegādāties sev tīkamos gardumus un piedalīties aktivitātēs.

“Jau vairākus gadus tirdzniecības centrā “Dole” notiek dažādi pasākumi gan bērniem, gan pieaugušiem. Arī šis gads nebūs izņēmums. Mums ir liels prieks, ka paralēli vietējo pašražotāju precēm būs iespējams apskatīt un iegādāties biedrības dalībnieku pašadarinātās mākslinieciskās preces kā, piemēram, apgleznotus zīda izstrādājumus, greznus stikla un koka aksesuārus. Iegādājoties šīš lietas, tām noteikti klāt nāk pievienotā vērtība, jo visa nauda tiek ziedota biedrībai. Aicinām apmeklēt Mārtiņdienas tirdziņu, atbalstīt biedrību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “MOTUS VITA” un piedalīties aktivitātēs,” stāsta tirdzniecības centra “Dole” vadītāja Liene Karpova.

Lielais lauku labumu Mārtiņdienas tirgus 8. novembrī darbosies no plkst. 14.00 līdz 20.00. Savukārt, 9. novembrī tirgus darba laiks ir no plkst. 12.00 līdz 18.00 un ikviens apmeklētājs varēs piedalīties aktivitātēs. No plkst. 12.00 līdz 14.00 darbosies Budēļu sejas masku darbnīca bērniem. Paralēli šai aktivitātei, no plkst. 13.00 līdz 15.00 folkloras kopa “Grodi” rādīs un mācīs kā pēc senlatviešu tradīcijām ir jāsvin Mārtiņdiena, kādas ir Mārtiņdienas rotaļas un tautiskie mūzikas instrumenti. No plkst. 14.00 līdz 16.00 bērni varēs veidot tautiskās aizsargzīmes un ornamentus.

Par t/c „Dole”

1997. gadā tika atvērts tirdzniecības centrs „Dole” un tas bija pirmais iepirkšanās centrs Latvijā, kas atbilda Rietumu standartiem. Patlaban „Dole”darbojas galvenokārt kā sava rajona vietējais centrs, kas piedāvā ikdienas preces, pakalpojumus par mērenām cenām, ērtu iepirkšanos un mājīgu gaisotni.

Par “MOTUS VITA”:

Biedrība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “MOTUS VITA” ir sabiedriskā organizācija, kas dibināta 2009. gadā Rīgā, Latvijā, lai sniegtu vispusīgu atbalstu personām ar ierobežotām iespējām (ar neiromuskulārajām slimībām) un to ģimenēm. Organizācijas galvenais mērķis ir sniegt atbalst cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, paildzinot viņu mūžu un uzlabojot dzīves kvalitāti.

 

 

T/c „Dole”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums