DJ MEISTARKLASES ALFĀ


DJ Donnie public. foto
17. oktobrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 tirdzniecības centrs Alfa sadarbībā ar DJ skolu Ritma institūts aicina piedalīties unikālās DJ meistarklasēs. Eiropas tūres ietvaros Latvijā viesosies divi dīdžeji no Kalifornijas (Amerikas Savienotās Valstis) - DJ Nikko un DJ Donnie D.

Radošās DJ meistarklases norisināsies tirdzniecības centra Alfa 2. stāvā pie Cinamon. Pēc viesmākslinieku meistarklasēm savas prasmes rādīs arī Ritma institūta topošie diskžokeji.

“Alfa regulāri atbalsta dažādus ar mūziku saistītus pasākumus, un arī šis oktobris mums ir muzikāls mēnesis, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka arī šie radošie un atraktīvie DJ pasniegs meistarklases tieši pie mums,” stāsta t/c Alfa vadītāja Liene Apine. “Alfa ir atvērta jaunām, radošām un drosmīgām idejām. Šī DJ Nikko un DJ Donnie D meistarklase būs interesants priekšnesums gan tiem, kuri apgūst diskžokeju profesiju, gan tiem, kuriem vienkārši patīk mūzika.”

Dīdžeju DJ Nikko un DJ Donnie D Eiropas tūre ilgst no 10. līdz 20. oktobrim. Abi dīdžeji uzstājas dažādos naktsklubos, tai skaitā Lasvegasā, lielu uzņēmumu korporatīvos pasākumos, kā arī rīko meistarklases. Mākslinieki ir piedalījušies līdzīgās meistarklasēs arī tirdzniecības centros ASV.

Vairāk par DJ NIKKO un DJ DONNIE D

DJ NIKKO ir vairāk nekā 8 gadu diskžokeja pieredze, uzstājoties korporatīvajos pasākumos (piemēram, Avis, HP, Adobe) un lielākajos Lasvegasas naktsklubos. Apvienojot kaisli pret ceļošanu un mūziku, DJ NIKKO apceļo pasauli, veidojot meistarklases, iedvesmojoties un apgūstot jaunus ritmus, kā arī sniedzot citiem savu enerģiju caur mūziku. DJ NIKKO ir uzstājies līdzās tādām mūzikas pasaules zvaigznēm kā G-EASY, GUNNA, NAV AND MANY MORE.

DJ DONNIE D ar mūziku aizraujas kopš 5 gadu vecuma. Pieaugušā vecumā viņš sāka darboties kā dīdžejs, kas ir pārtapis par viņa pilnas slodzes darbu. Tā kā viņam interesē citu kultūru īpatnības, ceļojot viņš iepazīst un apgūst dažādus mūzikas žanrus. DJ DONNIE D spēlē gan naktsklubos Lasvegasā (TAO BEACH, COSMOPOLITAN CHANDELEIR BAR), gan privātās ballītēs.

Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums