PAVADI RADOŠU UN ĪPAŠI SIRSNĪGU DIENU KOPĀ AR ĢIMENI, DRAUGIEM UN LĪDZCILVĒKIEM

2019. gada 14. septembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 Rīgā, modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA, norisināsies atbalsta diena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem "Tu neesi viens!". Pasākuma ietvaros gan lieliem, gan maziem būs iespēja piedalīties BEZMAKSAS radošajās darbnīcās, apmeklēt nodarbības, saņemt konsultācijas, kā arī apmeklēt teātra izrādi un koncertu.

Visas dienas garumā modes un izklaides centrā Rīga Plaza būs iespēja piedalīties radošajās un rotaļu darbnīcās, apmeklētāji varēs apgūt jaunas prasmes sveču un koka dēlīšu apgleznošanā, mandalu krāsošanā, auduma brošu, atstarotāju un nozīmīšu izgatavošanā. Tāpat būs iespēja rotāties ar hennu un darboties ar kinētiskajām smiltīm, veidojot savu īpašo mandalu. Aktivitātes būs interesantas un saistošas dažāda vecuma apmeklētājiem.

Pasākuma laikā tiks piedāvāta iespēja gūt profesionālu atbalstu no vairākiem speciālistiem. Darbosies praktiskā atbalsta punkts, kur būs iespēja satikt biedrības “Saknes” pārstāvjus, kas apvieno ģenētiski pārmantoto slimību pacientus un līdzcilvēkus. Tāpat atbalstu sniegs invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”. Psiholoģiskā atbalsta punktā apmeklētāji varēs piedalīties diskusijās par sadzīvē aktuālām tēmām – pulksten 12.00 “Kā turēties pie dzīves un neizolēties”, pulksten 13:00 “Kā pieņemt realitāti” un 14:00 “Kā rūpēties par sevi”. Diskusijas vadīs psihoterapeite Aina Poiša, psihoterapeite Karīna Strode un geštaltterapeite Elīna Zelčāne.

Latvijas  mākslu terapijas asociāciju apvienība, kas sevī ietver četras asociācijas - Latvijas Drāmas terapijas asociāciju, Latvijas Mūzikas terapijas asociāciju, Latvijas Deju un kustību terapijas asociāciju un Latvijas vizuāli plastiskās mākslas terapijas asociāciju – piedāvās iespēju iepazīties ar dažādu specializāciju mākslu terapeitiem un uzzināt vairāk par mākslu terapijas iespējām veselības un labsajūtas veicināšanā. Dalībnieki varēs ļauties radošai improvizācijai ar dažādiem rekvizītiem - mūzikas instrumentiem, lakatiem, bumbām, vizuālās mākslas materiāliem un par savu pieredzi aprunāties ar klātesošu terapeitu.

Pasākuma ietvaros ar vizuāliem atbalsta materiāliem un konsultācijām piedalīsies Latvijas Autisma apvienība, savukārt uzvediba.lv piedāvās izmēģināt spēles saskarsmes prasmju attīstīšanai, kā arī pulksten 12.00 uzvediba.lv veidotāja Līga Bērziņa uzstāsies ar lekciju “Uzvedības problēmas pirmsskolā un skolā. Cēloņsakarību meklējumos. Sensorā uzvedība.”

Uz skatuves priecēs Valmieras kinostudijas teātra izrāde bērniem “Trīs sivēntiņi”, Solvita Zemīte ar deju un kustību terapijas nodarbību, kanisterapijas prezentācija, iedvesmojošs pieredzes stāsts un pašā noslēgumā par labu noskaņojumu rūpēsies muzikāli humoristiskā apvienība “Žerāri” ar koncertprogrammu.

Katram iespēja griezt laimes ratu un saņemt dāvanu! Tu neesi viens! Pavadi aktīvu dienu!

Visas aktivitātes ir BEZMAKSAS! Vēlama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: 26118444. Plašāka informācija: www.veseligsridzinieks.lv. Pasākumu organizē Rīgas domes Labklājības departaments Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos. Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums