FOTO: Festivālu iNOVUSS pirmajā dienā apmeklē 6500 interesentu


public. foto
Šajā nedēļas nogalē Rīgā, Lucavsalā, turpinās vasaras lielākais jaunrades notikums – inovāciju un tehnoloģiju festivāls iNOVUSS. Pirmajā dienā to apmeklējuši 6500 interesenti un diena noslēgta ar 37 pasākumiem – diskusijām, lekcijām, prezentāciju sesijām, darbnīcām, tīklošanas pasākumiem, filmām, mūziku un aktivitātēm visai ģimenei. Taču festivāls turpināsies ar vēl divām intensīvām dienām un 50 notikumiem, kuros ieeja – bez maksas.


public. foto

Festivāla otrajā dienā, 31. augustā, vairums pasākumu būs veltīti izaicinājumiem, kas saistīti ar izglītību un karjeras iespējām šodien un pārkvalificēšanos tuvākajā nākotnē. Kādas iespējas nesīs nākotne izglītībā? Kā atrast savu vietu IT jomā? Kā izvēlēties nākotnes nodarbošanos, un vai darbinieku trūkums robotizācijas laikmetā ir iespējams? Vai uzņēmējam vispār jāstudē? Līdzās izglītības tēmai – arī robotikai, ģenētikai, kvantu fizikai, mākslīgajam intelektam, radošajam tūrismam, prezentāciju mākslai un citām tēmām veltīti pasākumi visas dienas garumā.


public. foto

Tāpat sestdienas vakarā festivālā uzstāsies Ozols, Edavārdi un grupa “Dziļi violets”, bet plkst. 20.00 uz fetivāla galvenās – Magnetic Latvia – skatuves kāps pieci stand-up komiķi ar “Novadu lielīšanos”, lai beidzot noskaidrotu, kurš Latvijas novads tad ir diženākais.


public. foto

Savukārt svētdien, 1. septembrī, festivāla teritorija būs atvēlēta dažādām darbnīcām, meistarklasēm, intelektuālajām spēlēm, virtuālajām sacensībām, mūzikas un sporta aktivitātēm un ceļojumu iespaidiem.


public.foto

Pilnu festivāla programmu meklējiet inovuss.lv/programma/.

FOTO no festivāla pirmās dienas aplūkojami šeit: https://failiem.lv/u/hfc9pfmq

Festivālu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” ietvaros.

 

iNOVUSS
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli