"Origo Summer Stage" 10.jubilejas sezonu noslēgs ar grupas "Bermudu Divstūris" koncertu


Bermudu Divstūris public. foto
Ceturtdien, 29.augustā, plkst. 18.00 "Origo Summer Stage" 2019. gada vasaras sezonas izskaņā ikvienu interesentu ar savām aktīvajām dziesmām iekustinās humoristiskā repa apvienība "Bermudu Divstūris". Visiem klātesošajiem būs iespēja bez maksas uz skatuves redzēt uzstājamies grupas līderus – šarmantos brālēnus Bicepsu un Tricepsu, kuru lipīgās melodijas, asprātīgās rīmes un interesantais stils neatstās vienaldzīgu it nevienu.

“Ballējam neguļam”, “Zaudējam brāli”, “Labi” – reti kurš ne reizi dzīvē nav dzirdējis šīs dziesmas. Grupu “Bermudu Divstūris” veido brālēni Bicepss un Tricepss, kurus nereti pavada rajona puiši Snickers, Lee, Saldais un bungu pavēlnieks Vicītis. Ikoniskais repa duo kopš dibināšanas 2011.gadā ir iekarojis klausītāju sirdis visā Latvijā, regulāri atrodoties mūzikas topu virsotnēs un iegūstot dažādas mūzikas balvas, savukārt, YouTube platformā mūziķi sasnieguši vairāk nekā 90 000 000 skatījumus, kā arī ierakstījuši 2 albumus – “Ballējam neguļam” un “Ballplēsis”, turklāt 2014. gadā izdotais debijas albums "Ballējam neguļam" ieguva mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" kategorijā "Labākais hip-hop vai deju mūzikas albums". Joku dueta atjautīgās un populārās dziesmas savu aktualitāti nezaudē, un mūzikas cienītāji ar nepacietību gaida katru jaunāko grupas veikumu, zinot, ka “Bermudu Divstūra” ritmiskās melodijas, atjautīgie vārdi un provokatīvie videoklipi nepievils un noteikti kļūs par jaunākajiem ballīšu hītiem, kuriem līdzi dziedās ikviens.

“Šķiet, “Bermudu Divstūris” liekus komentārus neprasa. Šo grupu zina ikviens, un viņu humorīgās un lipīgās dziesmas dzirdu dziedam gan mazus bērnus, gan seniorus, tādēļ it īpaši liels prieks, ka viņi uzstāsies tieši “Origo Summer Stage” 2019.gada sezonas izskaņā, kas, kā zināms, ir arī mūsu 10.jubilejas gads. Šis noteikti būs ļoti enerģētisks koncerts, kas ļaus ar vislabākajām emocijām noslēgt vasaru,” atklāj Aleksandrs Ņemirovskis, t/c "Origo" vadītājs.

Grupas “Bermudu Divstūris” koncerts noslēgs “Origo Summer Stage” 10. jubilejas sezonu, kurā šogad ikvienam interesantam bez maksas bija iespēja dzirdēt uzstājamies dažādas pašmāju un ārvalstu grupas. Šovasar “Origo Summer Stage” programmā tika pārstāvēti dažādi mūzikas un mākslas žanri – no simfoniskās mūzikas līdz fanka un džeza mūzikas koncertiem, kurus apmeklētājiem bija iespēja klausīties bez maksas turpat “Origo” laukumā vai doties koncertus baudīt kādā no restorānu “Double Coffee” vai “Gan Bei” vasaras terasēm. 

T/C “Origo” piedāvā arī papildu aktivitātes. Viena no tām - “brīvā skatuve” pirmajā stāvā pie veikala “Rimi”, kur ikviens interesents var ļauties iedvesmai un uz brīvi pieejamajām klavierēm spēlēt savas iecienītas melodijas vai arī pretēji - radīt oriģināldarbus. Savukārt T/C “Origo” grīdas rotā klavieru taustiņu fragmenti, kas, izstaigājot veikalus, ļauj ikvienam apmeklētājam izspēlēt savas unikālās melodijas. “Origo Summer Stage” laikā vienas no kāpnēm ir rotātas klavieru tematikā.

Par “Origo Summer Stage”:

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. Plašā brīvdabas lielformāta fotogalerija, kas izveidota pie tirdzniecības centra “Origo”, ir uzņēmuma “Linstow Center Management” iniciatīva kvalitatīvas kultūrvides radīšanai pilsētā. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis - Origo Universi" ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts "Saules pulkstenis - Origo Universi" ir "Linstow Center Management" dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Mājaslapa: www.summerstage.lv.

 

Tirdzniecības centrs “Origo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums