Rīgā norisināsies trešās sporta spēles bērnunamu pusaudžiem "Energy Party"


public. foto
29. augustā Rīgā jau trešo reizi notiks "Enerģijas party" sporta spēles pusaudžiem no bērnunamiem un nelabvēlīgām ģimenēm. Kopā ar jauniešiem pasākumā piedalīsies pieaugušie - 50 brīvprātīgie no centra Sirota.lv, kuri apvienosies kopīgam mērķim un pavadīs šo dienu kopā ar pusaudžiem.

Sporta spēlēs pulcēsies 12-18 gadīgie jaunieši no Rīgas un Elejas. Kopumā sporta spēlēs piedalīsies vairāk nekā 130 cilvēku.

Trešo gadu pēc kārtas “Energy Party” pasākuma bērni kopā ar pieaugušajiem spēlēs futbolu, florbolu, dejos zumbu, vilks virvi un piedalīsies stafetēs. Šogad programmā būs arī jauni sporta veidi - volejbols pēc īpašiem noteikumiem un spēka sacensības.

Sporta spēļu galvenā ideja - padarīt pusaudžus par aktīviem sacensību dalībniekiem, radīt apstākļus viņu komunikācijai komandā un izveidot kontaktus ar jaunām paziņām: viņu vienaudžiem un pieaugušajiem-brīvprātīgajiem.

Centra Sirota.lv brīvprātīgie - sportisti, treneri, tiesneši, dīdžejs, pasākuma vadītāji, fotogrāfi, operatori, zumba instruktori un asistenti - visi palīdzēs padarīt šo dienu bērniem neaizmirstamu.Labdarības projektu īsteno Centra Sirota.lv brīvprātīgie un viņus atbalsta Rīgas domes Labklājības departaments, FunStudio, Pro-Baltic, Geka, Rolleg skola, Ieliecmaisa.lv, Latvijas Florbola savienība, Cido, iMedia, Samba de Riga.

Vairāk informācijas www.sirota.lv, https://www.facebook.com/Sirota.lv/.

Centrs Sirota.lv ir Latvijas labdarības organizācija, kura darbojas kopš 2013. gada. Centrs veic projektus bāreņu un audžu ģimeņu atbalstam. Sirota.lv saņēma Rīgas domes balvu konkursā “Gada brīvprātīgais 2017”.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana