31. augustā pie Rīgas Kongresu nama notiks ikgadējie svētki bērniem un jauniešiem "Nāc un piedalies!"


public. foto
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru aicina 31. augustā bērnus un jauniešus kopā ar vecākiem, vecvecākiem un draugiem uz ikgadējiem mācību gada sākuma svētkiem "Nāc un piedalies!" Svētki visas dienas garumā notiks pie Rīgas Kongresu nama. Ieeja bez maksas.

No plkst. 13.00 līdz 17.00 radošajās darbnīcās, sporta paraugdemonstrējumos un citās aktivitātēs varēs satikt Rīgas interešu izglītības centru, sporta skolu, biedrību un nodibinājumu pārstāvjus, kas ikdienā nodrošina interešu izglītības programmu realizāciju Rīgā. Būs iespēja aprunāties un izzināt ikvienu interešu izglītības centru, saņemt nepieciešamo informāciju par maksas un bezmaksas pulciņiem, uzņemšanas kārtību, kā arī iegūt citas atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Paralēli uz lielās skatuves notiks interešu izglītības kolektīvu un audzēkņu koncerts, pulcējot gandrīz 1000 dalībniekus.

Kā ik gadu svētkos piedalīsies arī pašvaldības un Valsts drošības institūcijas, kas informēs un atgādinās par drošību skolā, mājās un uz ielas. Svētkos piedalīsies Rīgas pašvaldības policijas, Ceļu satiksmes drošības direkcijas, AS „Sadales tīkls”, Latvijas Republikas Zemessardzes, kā arī Jaunsardzes un informācijas centra un SIA „Rīgas satiksme” pārstāvji.

Vakara programmā, sākot no plkst. 18.00, gaidāmi grandiozi mūzikas svētki jauniešiem. Uz lielās skatuves uzstāsies plaši pazīstami mūziķi: grupas „Sudden lights” un „Double Faced Eels”, kā arī Edavārdi, ansis un Kristīne Pāže.

Grupa „Sudden Lights” ir viena no veiksmīgākajām un aizraujošākajām latviešu jaunajām grupām. 2018. gada vasarā „Sudden Lights” uzstājās tūkstošu klausītāju priekšā, iesildot populāro latviešu grupu „Brain Storm” viņu koncertturnejā „Skārda bungu tūre”. Šobrīd grupa ieraksta savu otro albumu.

Grupā „Double Faced Eels” darbojas trīs enerģiski puiši. Kopā izdoti 4 albumi. Mūziķi uzstājušies gan Eiropā, gan ASV. Šogad ar dziesmu „Fire” grupa startēja Latvijas Eirovīzijā jeb Supernovas konkursā, kur vairāk kā 100 dziesmu konkurencē žūrijas vērtējumā ieguva 3. vietu. Starptautiskās žūrijas pārstāvji un bukmeikeri viņiem piešķīra pirmo vietu.

Edavārdi sadarbojies ar daudziem latviešu hiphopa pārstāvjiem. Kopš 2005. gada aktīvi koncertē, ir uzvarējis vairākos konkursos. Savukārt ansis ir Latvijas hiphopa mūziķis, bītkmeikeris un mūzikas producents. 2018. gadā ieguvis balvu „Zelta mikrofona” nominācijā Latvijas Mūzikas ierakstu gada labākais hip hop albums. Mūzikas ierakstu gada balvā „Zelta mikrofons 2019” viņa dziesma „Zemes stunda” (ansis, pied. Kristīne Pāže) izpelnījās publikas simpātijas balvu jeb „Origo Zelta dziesmas” titulu.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli