Aicina pieteikties amatniekus un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus tirdzniecībai "Rīgas svētku 2019" pasākumos


rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina amatniekus, kā arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, konditorejas izstrādājumu un saldējuma tirgotājus pieteikties tirdzniecībai "Rīgas svētku 2019" norises laikā 11. novembra krastmalā 17. un 18. augustā pasākumos "Pilsētas leģendas. Leģendu tikšanās" un "Pilsētas teikas. Mūsu teikas".

Amatnieki tirdzniecībai var pieteikties tikai elektroniski, nosūtot parakstītu un ieskenētu dokumentu komplektu uz e-pasta adresi: avesol@riga.lv  no 24. jūlija plkst. 10.00 līdz 29. jūlija plkst. 10.00.  Papildu informācija pieejama pa tālruni 67181059 vai e-pastu: iozola3@riga.lv.

 

Arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, konditorejas izstrādājumu un saldējuma tirgotāji tirdzniecībai var pieteikties tikai elektroniski, nosūtot parakstītu un ieskenētu dokumentu komplektu uz e-pasta adresi: avesol@riga.lv  no 24. jūlija plkst. 10.00 līdz 30.jūlija plkst. 17.00.  Papildu informācija pieejama pa tālruni 25769451 vai e-pastu: s.liepina@riga.lv.

Tirdzniecības noteikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv. Tirdzniecības organizators ir Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamens
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri