20. jūlijā Kalnciema kvartālā notiks zemnieku un amatnieku tirgus un darbnīcas


foto;LiveRiga
20. jūlijā plkst. 10.00 -16.00 Kalnciema kvartāla tirgū nogaršosim Latvijas sezonālās ogas un apbruņosimies ar visu nepieciešamo vasarai gan pilsētā, gan laukos.

Tirgū sezona sāksies Staiceles krūmmellenēm, bet Z/S “Gaidas” startēs ar saldajiem ķiršiem, upenēm un jāņogām. Lielākā t-kreklu izvēle būs “Cemmes” stendā, kas piedāvās mūsdienīgus sietspiedes printus. “Loviletters” pop-up veikalā pie galerijas atradīsiet krāsaino “Toku” čību izlasi. “Katrīnas Valaines pirts zāļu paklāju darbnīca” auž pirts paklājus no visdažādākajām zālītēm un augiem, kas izdala patīkamo aromātu apmēram 6 mēnešus. Tirgū piedalīsies arī ģimenes uzņēmums “Amarants”, kas savā saimniecībā audzē vertīgu un Latvijā reti sastopamu amarantu un iegūst no tā dažādus produktus, piemēram, cep pankūkas no amaranta miltiem.

Plkst. 12.00-16.00 spēļu bedrē ikvienam būs iespējams izmēģināt Bodo naglu dēlīti, kas savus pirmssākumus meklē Japānā. Dēlis domāts stāvēšanai uz naglām, tas veicina enerģētisko punktu stimulēšanu pēdās un līdzsvaro emocionālo un fizisko ķermeņa stāvokli.

Plkst. 11.00-15.00 notiks dabīgās kosmētikas darbnīca, kur katrs varēs sev pagatavot ķermeņa un sejas kopšanas produktus tikai no dabīgām kvalitatīvam sastāvdaļām. Katrs ne tikai izbaudīs pagatavošanas procesu, bet arī uzzinās, kam ir domāta katra sastāvdaļa un kāpēc tā ir tik svarīga mūsu ādai.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums