Aicina uz brīvdabas kino vakaru

Lai izbaudītu siltos vasaras vakarus un iepazītu latviešu kino, Biznesa augstskola Turība aizsāk jaunu tradīciju un 17. jūlijā plkst. 21.00 aicina uz brīvdabas kino vakaru. Pasākumā tiks demonstrēta viena no jaunākajām latviešu filmām – "Paradīze 89".

Režisores Madaras Dišleres spēlfilma uz lielajiem ekrāniem parādījās pērn, bet brīvdabas kino vakarā to būs iespējams baudīt nepiespiestā atmosfērā, baudot silto laiku un organizatoru sarūpēto popkornu. Filma tiks demonstrēta augstskolas pagalmā (Rīgā, Graudu ielā 68). Dalība ir bezmaksas. Lūgums ierasties savlaicīgi, jo 21.00 sāksies filma. Aicināts ikviens interesents! “Paradīze 89” ir ģimenes filma, tāpēc droši var ņemt līdzi arī atvases. Pasākuma laikā būs pieejama bezmaksas autostāvvieta.

Filmas pamatā ir uz patiesiem notikumiem balstīts deviņgadīgās Paulas pieaugšanas stāsts laikā, kad Latvija spēra savus pirmos soļus pretī neatkarībai. 1989. gada vasara. Rīdzinieces Paula un Laurēns vasaras brīvlaiku pavada mazpilsētā pie māsīcām Maijas un Lindas. Savā vaļā atstātā četru meiteņu komanda bauda brīvību, iztēlojas pieaugušo dzīvi un iekuļas satraucošos piedzīvojumos – tā īsumā var raksturot šo filmu.

Pasākumam nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

 

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums