Gentes Universitātes koris apciemo Baltijas valstis


public. foto
Ceturtdien, 11. jūlijā plkst. 18.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā muzikālo sadraudzību svinēs Gentes Universitātes koris un jauniešu koris BALSIS.

2000. gadā dibinātais Gentes Universitātes koris apceļo Baltiju, Skandināviju un flāmu zemes un iepazīst to kordziedāšanas tradīcijas savas ikgadējās Eiropas tūres sastāvā. Baltijas valstīs viņi ir pirmoreiz un 11. jūlijā plkst. 18.00 sniegs koncertu Rīgas Svētā Pētera baznīcā kopā ar jauniešu kori BALSIS, kuram šis būs 32. sezonas noslēdzošais koncerts.

Koncertā izskanēs latviešu un ārzemju autoru mūzika: Pēteris Vasks, Ēriks Ešenvalds, Imants Ramiņš, Ēriks Vitakrs, Urmass Sisasks, kā arī citu komponistu darbi. Kā sola Gentes koris, šī mūzika klausītājus izvedīs ārpus ikdienas rutīnas un radīs harmonisku mieru.

Koncerta vadību uzņēmušies abu koru galvenie diriģenti: Gentes Universitātes kora diriģents Joris Derders un jauniešu kora BALSIS vadītājs Ints Teterovskis.

Dienu iepriekš, trešdien, 10. jūlijā plkst. 13.00 ikviens klausītājs ir aicināts uz Gentes Universitātes kora koncertu Rīgas Anglikāņu baznīcā.

Ieeja koncertā bez maksas!

Koncertu atbalsta Rīgas Pašvaldības Kultūras iestāžu apvienība, Rīgas Svētā Pētera baznīcas pārvalde.

Uz tikšanos sadraudzības svētkos!

P. S. Uzsākto jauno sezonu, BALSIS varēs satikt Lībiešu svētkos, kas no 2. - 3. augustam piepildīs Mazirbi.

 

 

Ints Teterovskis
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli