Ar "Rīgas Ritmi" koncertu atklāta "Origo Summer Stage" 10. jubilejas sezona


public. foto
Vakar, 3.jūlijā, Stacijas laukumā "Origo" ar mūzikas festivāla "Rīgas Ritmi 2019" koncertu tika atklāta "Origo Summer Stage" 10. jubilejas sezonas koncertprogramma. Arī šogad "Origo Summer Stage" visas vasaras garumā priecēs ikvienu klausīties gribētāju ar bagātīgu un daudzveidīgu muzikālo programmu - tuvākajā koncertā 11.jūlijā uz skatuves kāps neparastais trio "3LIVE Project".

“Origo Summer Stage” svētku gads iesācies 2.jūlija pievakarē ar jau par tradīciju kļuvušo džeza mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi” koncertu. Atklāšanas koncertā klausītājus priecēja “Rīgas Ritmi 2019” mākslinieki - pašmāju “Radio trio” un “Riga Jazz Quartet”, daudzsološā dziedātāja Kristīna Kovaļova no Krievijas un šarmantais itāliešu saksofonists Federiko Milone. Savukārt nākamais koncerts 11.jūlijā plkst. 18:00 uz “Origo Summer Stage” skatuves pulcēs progresīvās mūzikas grupu “3LIVE Project”, kas vieno dīdžeju, trompetistu un perkusionistu. “3LIVE Project” ir enerģisks un superpozitīvs mūziķu trio, kas radies kopā sanākot populārajam dīdžejam, radio balsij, pasākumu organizatoram un šova TV Zvaigzne finālistam – Marekam Dainim jeb [EX] da Bass, trompetes spēles virtuozam un maģistra grāda ieguvējam džeza mūzikas katedrā – Normundam Piesim, kā arī intuitīvās mūzikas māksliniekam – perkusionistam Eināram Latiševam. Džezīgo trompeti un sitaminstrumentus iedzīvinās dīdžeja ritmi, kas vienaldzīgu neatstās nevienu, bet, it īpaši, patiks jauniešiem un progresīvās mūzikas cienītājiem.

“Šogad “Origo Summer Stage” sezonu iesākām džeza mūzikas notīs ar krāsainu un spilgtu koncertu. Ar “Rīgas Ritmiem” sadarbojamies jau gadiem ilgi un bez viņu aizraujošajiem koncertiem “Origo Summer Stage”, šķiet, vairs nav iedomājama. Mākslinieki katru gadu spēj gan mūs, gan klausītājus pārsteigt ar kaut ko jaunu un interesantu.T/c "Origo" aicina visus mūzikas mīļotājus sekot līdzi koncertprogrammai un visas vasaras garumā doties baudīt muzikālos vakarus kopā,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c "Origo" vadītājs.

foto: https://failiem.lv/u/nwv7spdr#/

“Festivāls “Rīgas Ritmi” notiek jau deviņpadsmito reizi un kā jau ikgadējā tradīcija, mēs to atklājam tieši uz Origo Summer Stage skatuves. Šogad svinam džeza simtgadi Eiropā, līdz ar to arī “Rīgas Ritmos” uzstāsies mākslinieki no dažādām pasaules valstīm - Ņūorleānas, Itālijas, Krievijas un pirmo reizi arī no Ķīnas,” informē ikgadējā starptautiskā improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivāla "Rīgas Ritmi" mākslinieciskais direktors Māris Briežkalns.

“Origo Summer Stage” programmā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas un mākslas žanri – no simfoniskās mūzikas līdz fanka un džeza mūzikas koncertiem, kurus apmeklētājiem būs iespēja klausīties bez maksas turpat “Origo” laukumā vai doties koncertus baudīt kādā no restorānu “Double Coffee” vai “Gan Bei” vasaras terasēm. 

“Origo Summer Stage” koncertus kā jau ierasts ir iespējams apmeklēt ikvienam interesantam bez maksas. Arī šogad “Origo Summer Stage” programmā tiks pārstāvēti dažādi mūzikas un mākslas žanri

Par “Origo Summer Stage”:

Kultūras aktivitāšu centrs “Origo Summer Stage” kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu. Iejūtoties vasarīgajā nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem. Plašā brīvdabas lielformāta fotogalerija, kas izveidota pie tirdzniecības centra “Origo”, ir uzņēmuma “Linstow Center Management” iniciatīva kvalitatīvas kultūrvides radīšanai pilsētā. Savukārt dizaina objekts “Saules pulkstenis - Origo Universi" ikvienu rosina noteikt laiku un iepazīt Latvijas viduslaiku pilis un nozīmīgākos objektus Eiropas pilsētās. Dizaina objekts "Saules pulkstenis - Origo Universi" ir "Linstow Center Management" dāvana Rīgai, kas 2014. gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsēta. Mājaslapa: www.summerstage.lv.


 

Tirdzniecības centrs “Origo”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli