Aicina piedalīties izsolē par ekskluzīvām tiesībām piegādāt produkciju pasākumā "Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem..


rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments
Aicina piedalīties izsolē par ekskluzīvām tiesībām piegādāt produkciju pasākumā "Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…"

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina izsoli iegūt ekskluzīvas tiesības un piegādāt uzņēmuma produkciju pasākuma "Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…", kas notiks 11. novembra krastmalā, tirdzniecības dalībniekiem.

Izsoli organizē, lai nodrošinātu līdzfinansējumu pasākuma “Līgosim Krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā…” mākslinieciskās programmas īstenošanai, nododot par iespējami augstāku summu izsoles uzvarētājiem tiesības piegādāt produkciju alus un sidra segmentā pasākuma tirdzniecības dalībniekiem, kuri plāno tirdzniecību no šā gada 23. jūnija plkst. 17.00 līdz 24. jūnija plkst. 4.30.  Pasākumā paredzētas vismaz 20 tirdzniecības vietas.

Izsoles noteikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv. Pieteikumi dalībai izsolē jāiesniedz personīgi 2019. gada 28 .maijā no plkst. 9.00 līdz 14.00 Kr. Barona ielā 36-7 izsoles organizatora birojā. Izsoles organizatori ir SIA “Ideju institūts”.

Papildinformācija par dalību izsolē pieejama pa tālruni 67333784 (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00) un e-pastā, rakstot uz adresi pieteikumi@izbraukumi.lv.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums