Izsludina projektu konkursa otro kārtu Rīgas apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai


public. foto
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa "Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai" otro uzsaukumu – apkaimju iniciatīvu projektu īstenošanai Rīgas pilsētā 2019.gadā.

Konkursa mērķis ir aktualizēt un veicināt Rīgas iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību,  brīvprātīgo darbu un piederības sajūtu savai apkaimei, pilsētai un valstij. Konkursu rīko, lai aktivizētu apkaimju kustību kā vienu no iedzīvotāju pašorganizācijas veidiem, kā arī lai veiktu vietējās kopienas interešu aizstāvēšanu, izzinātu iedzīvotāju problēmas un meklētu risinājumus savstarpējā iedzīvotāju un pašvaldības sadarbībā, nodrošinot iedzīvotāju personisko līdzdalību kopienas dzīves vides uzlabošanā.

Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var Rīgas pilsētas pašvaldības iestāde vai jebkura Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā reģistrēta juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir Rīga un savu darbību veic Rīgas pilsētā, un kas vēlas uzlabot iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Šajā projektu konkursā var pretendēt uz finansējuma saņemšanu arī apkaimes iedzīvotāju forumu organizēšanai Rīgas apkaimēs.

Maksimālais finansiālais atbalsts vienam projektam ir 2500 eiro. Savukārt maksimālais finansiālais atbalsts viena apkaimju iedzīvotāju foruma organizēšanai ir 1000 eiro.  2019. gada otrā uzsaukuma projektu īstenošana ir jāplāno laika posmā no 1. jūlija līdz 31. oktobrim.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē integracija.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 5. jūnija plkst. 15.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, kā arī jānosūta elektroniski uz e-pastu sanita.lace@riga.lv ar norādi “Pieteikums konkursam”.

21. maijā plkst. 16.00. K. Valdemāra ielā 5, 214. telpā (Kongresa nama ēkā), tiks rīkots informatīvais seminārs par konkursa mērķi, atbalstāmajām aktivitātēm un pieteikumu sagatavošanu. Pieteikties semināram iespējams, aizpildot anketu elektroniski šeit https://docs.google.com/forms/d/1rjxBma6Og2mddTfrX2dXW5ZWAtVK00hS7NkQEtos2Kc/prefill

Papildinformācija pieejama pie Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas projektu vadītājas vietnieces Sanitas Lāces pa tālruni 67181657 vai e-pastu: sanita.lace@riga.lv.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums