Rīga Plaza piedāvās apmeklētājiem karalisku atpūtu un izklaidi izpārdošanas laikā


public.foto
Modes un izklaides centrā Rīga Plaza no 12. līdz 14. oktobrim notiks grandioza modes, iepirkšanās, skaistuma un atpūtas ballīte Rīga Plaza Shopping Nights ar sabiedrībā zināmu influenceru radošajām darbnīcām. Par katru modes gardēdi būs īpaši padomāts, jo pasākumi sniegs iespēju atpūsties aktīvajā izpārdošanas burziņā vai arī tieši otrādi - uzlādēties un gūt enerģiju.

Šogad Rīga Plaza Shopping Nights ietvaros radīs īstu modes un stila burziņu, kurā īpašā VIP RIG(APP)LAZA Lounge zonā norisināsies mierīgāki un ne tik mierīgi pasākumi. Indra Salceviča un More Than Size meitenes ļaus ikvienam izkāpt no ierastiem paradumu rāmjiem un ļauties trakiem eksperimentiem. Lancome make-up māksliniece Baltijas valstīs Dita Grauda demonstrēs šī rudens grima tendences un aktualitātes, bet māksliniece Laura Blumberga un pianists Toms Juhņevičs klasiskās mūzikas pavadībā vadīs gleznošanas meistarklases. Ikviens varēs tikties klātienē ar stilistiem, modes māksliniekiem un blogeriem. Būs arī ievērojamas atlaides jaunajām kolekcijām, lai iegādātos pašus stilīgākos un modernākos apģērbus un apavus.

Programmā vēl paredzēts:

  • Jogas un meditācijas noslēpumu izzināšana ar Urban Yoga pasniedzēju Lieni Krauzi.

  • Iedvesmojoša tikšanās un pasapņošana ar Mākoņogas plānotāja autori Lindu Ķuzi.

  • Ieskats vēdiskajā astroloģijā un karmas likumos ar Dzīves Mākslas akadēmijas lektori un astroloģi Inesi Dāvidsoni.

  • Numeroloģijas likumu pamati, iespēja piedalīties “Intuīcijas kāršu” meistarklasē.

  • Skaistumkopšanas zīmola Bioderma meistarklases.

  • Šokolādes pavārmeistarklase ar Indru Āboliņu un gardu desertu degustācijas;

  • Veģetārās un vegāniskās kafejnīcas gardumu degustācijas.

  • Džiugas siera nama produktu testēšana un paraugdegustācija, dažādu nogatavinātības mēnešu sieru pareiza degustācija.

Rīga Plaza saviem apmeklētājiem davā (a)telpu ikdienas pirkumu laikā. Vēlējāmies arī radīt īpašas sajūtas izpārdošanas pasākumos. Šeit nu ir ļauta vaļa dažādiem eksperimentiem – sajūtas mijas ar gleznošanu, uzdrošināšanās ar sievišķo skaistumu, garša ar pieredzes bagātību un mode ar mūsdienām. Katrs no apmeklētājiem šajā laikā varēs atrast sev ko noderīgu,” informē modes un izklaides centra Rīga Plaza mārketinga vadītāja Urzula Spickus.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.

 

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli