Nedēļas nogalē pie Rīgas skolām Imantas un Mežciema apkaimēs atklās sporta un aktīvās atpūtas laukumus


96_vidusskolas Foto: Renārs Koris
Nedēļas nogalē, 8. un 9.septembrī, pie Rīgas skolām Imantas un Mežciema apkaimēs atklās sporta un aktīvās atpūtas laukumus.

Sestdien, 8.septembrī, no plkst.11.00 līdz plkst.15.00 sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas svētki notiks Imantas apkaimē pie Rīgas 96.viduskolas, Auru ielā 6a.

Rīgas 96.vidusskolas jaunā sporta laukuma atklāšanas ceremonijā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  pārstāvji, Rīgas 96.vidusskolas direktore Irma Lihačova, Latvijas Futbola federācijas pārstāvji, AS “LNK Industries” valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs, uzņēmuma “Velosolutions” vadītājs Jānis Jansons. 

Pie Rīgas 96.vidusskolas ir izveidots futbola laukums, multifunkcionālais laukums basketbola, volejbola un tenisa spēlēm. Uzstādīti trīs dažādos augstumos basketbola grozi. Ir izveidots laukums ar ielu vingrošanas iekārtām, bērnu rotaļu laukums. 800 kvadrātmetru lielā teritorijā ir izveidota velo trase. Ir labiekārtota arī skolas apkārtne 3200 kvadrātmetru plātībā.

Svētdien, 9.septembrī, no plkst.11.00 līdz plkst.15.00 sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas svētki notiks apkaimē pie Mežciema pamatskolas un Rīgas 89.vidusskolas, Hipokrāta ielā 27/29.


Mezciema Foto: Renārs Koris

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Uškovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs, Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, Latvijas Futbola federācijas pārstāvji, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  pārstāvji, Rīgas 89.vidusskolas direktore Marina Serkova, Mežciema pamatskolas direktore Silvija Tikmere, būvkopmānijas “VELVE” valdes priekšsēdētājs Ainārs Leitēns. 

Pie Mežciema pamatskolas ir izveidots futbola laukums ar mākslīgo zālienu. Divi multifunkcionālie laukumi dažādam sporta spēlēm, vingrošanas laukums, kurā ir uzstādīti 10 trenažieri. Apkārt laukumam ir trīs skrejceļi ar sintētisko sporta segumu un tāllēkšanas sektors.  Gandrīz 750 kvadrātmetru platībā ir izveidota jauna multifuncionāla velo trase. Skolu audzēkņiem un iedzīvotājiem ir izveidots rotaļu laukums.

Atklāšanas svētkos uzstāsies bērnu pop un deju grupas, būs dažādi muzikāli priekšnesumi, burvju mākslinieki, cirka studija, ielu vingrotāju šovs, velo triki, diskotēka bērniem, dažādas sporta spēles, rotaļas ar pasaku tēliem un burbuļu šovs.

Sporta un aktīvās atpūtas laukumus, pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma, pie Rīgas 96.vidusskolas izveidoja būvuzņēmums “LNK Industries” un bet starp Mežciema pamatskolu un Rīgas 89.vidusskolu būvuzņēmums “VELVE”. 

Video: https://www.failiem.lv/u/vcnfmr8u

Visos minētajos pasākumos tiks veikta foto un video fiksācija, materiāli var tikt izmantoti publicēšanai.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli