Uzņēmēju namā atklāj "Sakret" dāvināto Latvijas Republikas ģerboni


public. foto
Piedaloties Ministru prezidentam Mārim Kučinksim, ceturtdien, 6.septembrī, Latvijas lielākajā uzņēmēju biedrībā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) tika atklāts "Sakret" dāvinātais no unikāla betona izlietais Latvijas Republikas simtgades ģerbonis.

Svinīgajā pasākumā piedalījās M. Kučinskis, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un AS “Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

“Esam priecīgi, ka Latvijas simtgadē arī Uzņēmēju nams saņēmis tik skaistu dāvinājumu, un turpmāk ikviens, kurš ienāks mūsu vēsturiskajā ēkā, pirmais, ko ieraudzīs, ir Latvijas Republikas ģerbonis,” saka Jānis Endziņš.

“Sakret” veidotais Latvijas ģerbonis ir izliets no betona, apstrādāts ar īpašu aizsargkārtu un pirms projekta uzsākšanas saņēmis Valsts Heraldikas komisijas apstiprinājumu par tā precīzu izstrādi. Tas sver 15 kilogramus, ir 420x594mm liels un 30mm biezs, un veidots tā, lai varētu izvietot gan iekštelpās, gan ārpusē pie ēku fasādēm.

“Ņemot vērā to, ka LTRK regulāri apmeklē dažādi ārvalstu viesi, vēstnieki un ministri, kā arī ik dienu pulcējas uzņēmēji, uzskatījām par savu pienākumu pasniegt šo dāvinājumu arī Latvijas lielākajai uzņēmēju biedrībai,” saka A. Vanags.

Pirmais no unikāla betona maisījuma veidotais ģerbonis tika pasniegts Valsts kancelejai un turpmāk atradīsies Prezidenta pilī, savukārt otrs – Ministru Kabinetā. Maija sākumā sauso būvmaisījumu ražotājs “Sakret” pasniedza arī ģerboņus visiem Latvijas novadiem, bet visa gada garumā dāvina to lielajām pilsētām, Rīgas Tehniskajai universitātei, Biznesa augstskolai Turība, kā arī citām iestādēm, tādējādi svinot Latvijas simtgadi.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2400 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli