No 16. jūlija būs izmaiņas 246. un 246.a maršrutos


foto;Rīgas mikroautobusu satiksme
Pēc pasažieru izteiktajiem ierosinājumiem, pilnsabiedrība "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) veiks izmaiņas 246. un 246.a maršrutos darba dienās un brīvdienās, lai uzlabotu satiksmes intensitāti un komfortu šajā maršrutā.

Lai Daugavgrīvas un Pļavnieku mikrorajona iedzīvotājiem nodrošinātu iespēju pārvietoties gan ar balti zilajiem minibusiem, gan balti oranžajiem ekspresbusiem, no š. g. 16. jūlija darba dienās, pamatmaršrutā “Daugavgrīva – Centrs” no rītiem un vakaros (sastrēgumstundās) kursēs 346. ekspresbusi. Atgādinām, ka ekspresbusos nedarbojas Rīgas domes noteiktās atlaides.

Savukārt darba dienās, pa dienas vidu, 246. maršrutā “Daugavgrīva- Centrs” kursēs balti zilie minibusi, atsevišķi reisi tiks izpildīti no Daugavgrīvas līdz Pļavniekiem, nodrošinot iespēju, ērti ar vienu sabiedrisko transporta līdzekli nokļūt uz vienu vai otru galapunktu. Pirms iekāpšanas 246. minibusā aicinām pievērst uzmanību elektroniskajam tablo, kurā būs norādīts maršruta nosaukums. Brīvdienās 246. maršruta minibusi kursēs tikai maršrutā “Daugavgrīva – Centrs”.

Informācija par pilnsabiedrību “Rīgas mikroautobusu satiksme”

Pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme” (RMS) dibināta 2012. gada 24. oktobrī. Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus 20 pilsētas maršrutos ar jauniem, mūsdienīgi aprīkotiem un komfortabliem minibusiem.

PS Rīgas mikroautobusu satiksme
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli