Nākamajā apkures sezonā par siltumu Nacionālajā botāniskajā dārzā rūpēsies "EG Energija"


par konkursu „Dārznīca”
Atklāta publiska iepirkuma rezultātā, iespēju piegādāt dabasgāzes resursus Nacionālajam botāniskajam dārzam ieguvis energouzņēmums "EG Energija". Iepirkumā kopumā tika saņemti pieci piedāvājumi no Latvijas un Lietuvas uzņēmumiem, "EG Energija" līgumslēgšanas tiesības ieguvusi nodrošinot zemāko piedāvāto līguma cenu.

Līguma darbības laikā paredzamā līgumcena tika noteikta līdz 80 tūkstošiem EUR, neskaitot pievienotās vērtības nodokli. Vienošanās noslēgta uz vienu gadu, tādejādi nodrošinot siltumapgādi Nacionālajam botāniskajam dārzam visas nākamās apkures sezonas periodā.

Kopš pērnā gada beigām aktīvu darbību atvērtajā dabasgāzes tirgū Latvijā uzsācis Igaunijas “Eesti Gaas” meitasuzņēmums Latvijā “EG Energija”, kas šobrīd apkalpo jau vairāk nekā 200 uzņēmumus, sasniedzot aptuveni 3% no Latvijas dabasgāzes patēriņa. Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno iekarot 20% jeb piekto daļu Latvijas dabasgāzes tirgus.

“Latvijas tirgū vēl esam jauns uzņēmums, tomēr līdzšinējie darbības rādītāji liecina, ka spēsim realizēt dinamisku augšupeju tuvākajos gados. Izmantojot priekšrocības un pieredzi, ko mums sniedz mātes uzņēmums “Eesti Gaas”, esam spēruši pirmos veiksmīgos soļus Latvijas tirgū kvalitatīvas un uzticamas uzņēmējdarbības virzienā, sniedzot saviem klientiem iespēju saņemt augsta līmeņa servisu,” stāsta “EG Energija” izpilddirektors un valdes priekšsēdētājs Dāvis Skulte.

 

Par “EG Energija” un “Eesti Gaas”:

“EG Energija” mātes uzņēmums “Eesti Gaas” ir viens no lielākajiem un senākajiem enerģijas uzņēmumiem Igaunijā. Uzņēmuma pamatprodukts ir dabasgāze un saviem klientiem “Eesti Gaas” nodrošina dabasgāzi ar cauruļvadu gāzes starpniecību, kā arī CNG (saspiestās dabasgāzes) un LNG (sašķidrinātās dabasgāzes) formā. Uzņēmums operē 8 CNG stacijas un šogad plānots atvērt vēl trīs jaunas, kuras klientiem piedāvās iegādāties arī vietēji ražotu biometānu. Uzņēmums apkalpo 48 tūkstošus klientu un tajā strādā 220 darbinieku. “Eesti Gaas” ietilpst lielākā korporatīvajā grupā, kurā ietilpst arī Tallink vadošā prāmju kompānija Baltijas jūras ziemeļu reģionā.

“EG Energija” Latvijā aktīvu dalību tirgū uzsāka 2017. gada beigās un šobrīd apkalpo vairāk nekā 200 klientu, kas sastāda 3% no gāzes tirgus patēriņa. Uzņēmums nodrošina dažādus elektroenerģijas un dabasgāzes risinājumus, kā arī LNG (sašķidrinātā dabasgāze) biznesa klientiem. Starp uzņēmuma klientiem ir dažādu jomu uzņēmumi, tajā skaitā vairāki lieli siltumapgādes un apstrādes rūpniecības uzņēmumi. “EG Energija” piedāvā pakalpojumus visā Latvijā, tostarp Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Saldū u.c.

EG Energija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli