Vēl līdz 19. martam var iesniegt projektus Rīgas pilsētas svētku noformējuma veidošanai


rīgas domes izglītības kultūras un sporta departaments
Vēl līdz 19. martam aicina radošo sabiedrību – māksliniekus, uzņēmējus, biedrības iesaistīties pilsētvides noformēšanā svētku laikā un iesniegt projektus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izsludinātajos konkursos.

Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu/ instalāciju un citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu organizē, lai izvēlētos skices svētku tematikas lielformāta vides objektiem vai instalācijām un realizētu jaunus un oriģinālas svētku noformējuma projektus pilsētvidē. Māksliniecisko ideju skices var iesniegt šādu svētku noformējumam: Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas atzīmēšanai, Līgo svētkiem, Rīgas svētkiem, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas atzīmēšanai, kā arī Ziemassvētkiem.

Savukārt XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pilsētas svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu/ instalāciju un citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu rīko, lai nodrošinātu pilsētvides noformējumu Dziesmu un deju svētku laikā.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 19. marta plkst. 18.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5.

Konkursu nolikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, sadaļā „Aktuāli”.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija