Rīga Plaza notiks pasākums vecākiem par grūtniecību un gatavošanos dzemdībām


foto;Rīga Plaza
Modes un izklaides centrā Rīga Plaza bezmaksas Chicco Info stundas pasākumā, kas notiks 14. februārī pulksten 12:00, ikvienam būs iespēja piedalīties psiholoģes Diānas Zandes lekcijā par tēmu – grūtniecība un gatavošanās dzemdībām–, kā arī cilmes šūnu centra iVF Riga informatīvajā lekcijā par cilmes šūnām un to saglabāšanas iespējām Latvijā.

 Šāda veida pasākumus uzņēmums Anvol jau organizē kopš 2011. gada, lekciju mērķis ir izglītot esošos un topošos vecākus par dažādām tēmām – grūtniecība, dzemdības, bērna attīstība, drošība, ēdināšana un daudziem citiem svarīgiem aspektiem bērnu audzināšanā. Šoreiz kā vieslektori piedalīsies arī cilmes šūnu centrs iVF Riga. Centra speciālisti lekcijas laikā informēs klātesošos par to, kas notiek tūlīt pēc dzemdībām jeb cilmes šūnu paņemšanas iespējām – kā tas tiek veikts un kāpēc. Cilmes šūnas, kuras tiek uzglabātas pēc bērna dzimšanas, nākotnē var tikt pielietotas vairāk nekā 80 dažādu slimību ārstēšanai, ieskaitot dažus vēža veidus, asins saslimšanas un imūndeficītu.

Psiholoģe un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande ir pieredzējusi dzemdību un grūtniecības tēmu lektore, kas jau ilgus gadus ir šo pasākumu vēstnese. Lekcijas notiek vienu reizi mēnesī un katru reizi tajās ir cita tēma. Lekcijas ir bezmaksas. Modes un izklaides centrā Rīga Plaza lekcija notiks pirmajā stāvā pie veikala Peek&Cloppenburg.

“Mūsdienās ir svarīgi laiku izmantot kvalitatīvi, tāpēc vēlamies tirdzniecības centra apmeklētājiem nodrošināt saturiskus pasākumus, ko var apmeklēt, esot centrā uz vietas. Šoreiz tēma ir grūtniecība un dzemdības, kas noteikti ir aktuāla topošajiem vecākiem. Tā kā lekcija ir bezmaksas, tad pievienoties tai var ikviens interesents,” norāda Rīga Plaza mārketinga vadītāja Urzula Spickus.

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli