Rīga Plaza radīta konfekšu un lolipopu valstība ar radošajām darbnīcām bērniem

Sākot ar 9. decembri, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, būs pieejamas īpašas Ziemassvētku radošās darbnīcas bērniem. Lai šie sirsnīgie un gaišie svētki būtu brīnumu pilni, katru sestdienu un svētdienu visi bērni varēs satikt radošās un atraktīvās rūķu meitenes, kas palīdzēs izgatavot gan eglīšu rotājumus, karnevāla maskas, gan apsveikumu kartiņas un sapņu ķērājus.

Laikā, kad ikviena bērna sirsniņu pārņem prieks par Ziemassvētku un Jaunā gada tuvošanos, tas nav tikai gaidīšanas, bet arī cītīgs gatavošanās laiks. Skolās un bērnudārzos tiek mēģināti dažādi uzvedumi un svētku priekšnesumi. Mazāki un lielāki bērni aizdomājas par apsveikumiem un dāvanām, ko arī pasniegt saviem vecākiem un tuvākajiem. Lai dāvanas būtu gatavotas no sirds un ar pašu rokām, to palīdzēs īstenot Rīga Plaza aktīvās rūķu meitenes. Radošās darbnīcas atradīsies košā konfekšu un lolipopu valstībā. Līdz pat janvārim katru sestdienu un svētdienu ikviens varēs apmeklēt šīs radošās darbnīcas, lai uzburtu arī savu īpašo dāvanu saviem tuvākajiem vai arī pašam sev.

“Atceros, ka pats Ziemassvētkos gatavoju saviem tuvākajiem dāvanas un bija tik svarīgi tajās ielikt visu savu izdomu un radošumu. Bet galvenais jau ir šis radīšanas process, kas arī pašiem mums piešķir īpašu svētku sajūtu. Tāpēc arī Rīga Plaza un Kašera sapņu fabrikas rūķi vēlas bērniem dāvāt pārsteigumu un gaidīšanas prieku. Vienalga, vai dāvana tiks gatavota kādam, vai tā paliks pašam,” norāda multimākslinieks Kašers,

Radošās darbnīcas notiks:

9.decembris plkst.11:00 – 20:00

10.decembris plkst.11:00 – 20:00

Eglītes rotājumu un karnevāla masku darbnīca

16.decembris plkst.11:00 – 20:00

17.decembris plkst.11:00 – 20:00

Akmeņu apgleznošanas, svečturu un sapņu ķērāju darbnīca

23. decembris plkst.11:00 – 20:00

24.decembris plkst.11:00 – 18:00

Apsveikuma kartiņu un piezīmju burtnīcu darbnīca

30.decembris plkst.11:00 – 20:00

31.decembris plkst.11:00 – 17:00

Karnevāla masku un emoji rotājumu darbnīca

Par modes un izklaides centru Rīga Plaza

Rīga Plaza (www.rigaplaza.lv) ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Latvijā, kas apmeklētājiem atvērts kopš 2009. gada 31. marta. Tirdzniecības centrs ar 50 000 m2 lielu tirdzniecības un izklaides vietu platību atrodas pie Salu tilta, Mūkusalas ielā 71. Tirdzniecības centrā ir pārstāvēti Eiropā populārākie modes, aksesuāru un skaistumkopšanas zīmoli, tādi kā Peek&Cloppenburg, H&M, Zara, Reserved, Mango, Mohito, Stradivarius, Monton, Sinsay, Douglas Select, Rituals  u.c. Izklaides iespējas piedāvā kinoteātru tīkls Multikino un izklaides centrs visai ģimenei Fantasy Park.

 

Rīga Plaza
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija