Tirdzniecības centrs "Damme" Imantā tagad kļuvis divreiz lielāks


foto;ionica.lv
Pēc apjomīgiem remontdarbiem tirdzniecības centrs "Damme" Imantā, Kurzemes prospektā 1a, paplašinājis telpas un kļuvis gandrīz divas reizes lielāks. Kopumā tirdzniecības centra Damme telpās darbosies vairāk nekā 80 dažādi veikali, restorāni un pakalpojumu sniedzēji.

Starp jaunajiem tirdzniecības centra nomniekiem ir iecienītais restorāns “Lido”, ātrās ēdināšanas uzņēmumi “Sushi express” un “Nathan’s”, mājas un svētku dekorāciju veikals “Duni”, rokdarbu veikals “Hobby Style”, sporta veikals “Outlet brand sport fashion”, apavu veikals “Eiropas apavi”, kā arī citi apģērbu, apavu, aksesuāru un specializētie veikali, pop-up Latvijas ražojumu veikals “Micars”, plašākas telpas un sortimentu ieguvuši veikali “Douglas”, “Vynoteka” un “Jānis Roze”. 2018. gada sākumā plānots atvērt arī Latvijā ražotu gaļas produktu veikalu “Lauku bauda”.

Jau 9. decembrī visi apmeklētāji ir aicināti uz tirdzniecības centra “Damme” atklāšanas svētkiem, kur no plkst. 11:00 līdz 17:00 norisināsies dažādas darbnīcas, meistarklases un priekšnesumi visai ģimenei, kā arī kopīgas gleznas veidošana kopā ar pazīstamo mākslinieci Elitu Patmalnieci.

Paplašinātā tirdzniecības centra atklāšanas svētku ietvaros visiem pircējiem ir iespēja piedalīties loterijā “Laimē katru dienu” – no 7. līdz 21. decembrim iepērkoties jebkurā tirdzniecības centra “Damme” veikalā virs 10 EUR un reģistrējot čeku, būs iespēja katru dienu laimēt 3 dāvanu kartes 50 EUR vērtībā no tirdzniecības centra “Damme” veikaliem. Vairāk informācijas: www.dammeloterija.lv

Tirdzniecības centrs “Damme” darbojas no 2011. gada, un tā ir iecienīta iepirkumu vieta Imantas un tās apkārtnes iedzīvotājiem.

Raimonds Kairovs
T/c “Damme” direktors
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija