Kur Rīgā atrodas bezmaksas velosipēdu novietnes?


foto;Фото: Riga.lv
Uz darbu ar velosipēdu. Ar katru gadu arvien vairāk rīdzinieku izvēlas pārvietoties ar divriteni, turklāt veloinfrastruktūra intensīvi attīstās. Bet kur gan novietot savu dzelzs rumaku? Izrādās, ka Rīgā ir 41 pašvaldības velosipēdu novietne, kuras iespējams izmantot pilnīgi bezmaksas.

Uzņēmums “Rīgas satiksme” pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma 36 vietās uzstādījis 41 velosipēdu novietni, kurās vienlaicīgi iespējams atstāt 320 velosipēdus. Visas šīs novietnes ir iezīmētas interaktīvā kartē, kas ir pieejama portālā www.rigassatiksme.lv, sadaļā “Pakalpojumi” – “Autostāvvietu pakalpojumi”.

Velosipēdu novietošanas pakalpojumi šajās novietnēs rīdziniekiem un galvaspilsētas viesiem ir pilnīgi bezmaksas.

2017. gada jūlijā – septembrī tiek plānots uzstādīt 10 jaunas velosipēdu novietnes pilsētas centrā (Tērbatas ielā, Teātra ielā, Aspazijas bulvārī, Stabu ielā, Elizabetes ielā, Kr. Valdemāra ielā) un trīs papildus novietnes blakus jau esošajām (Tērbatas un Vaļņu ielās, kur pēc tām ir lielākais pieprasījums).

Pie velosipēdu novietnē videonovērošana nav uzstādīta, tāpēc velosipēdists uzņemas pilnu atbildību par sava transportlīdzekļa drošību. Kā pareizi pieslēgt velosipēdu, lai samazinātu zādzības risku, lasiet šeit.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi