Presto Autoskola Rīgā sniedz augstvērtīgus pakalpojumus

Kā tik daudzu autoskolu piedāvājumā neapjukt un izvēlēties kvalitatīvāko, mūsdienīgāko un godīgāko autoskolu? Tas realitātē patiešām ir sarežģīts un smags lēmums. Neskatoties uz to, ka mācību process un programmas autovadītāju mācību iestādēs ir vienādas, būtiskākā atšķirība var būt tieši attieksmē, godprātīgumā, kā arī cenas un kvalitātes kopsakarībā.

Presto Autoskola Rīgā ir īpaša un unikāla auto skola, kas spēj izcelties unturēties pretī konkurentu agresīvajām un krāpnieciskajām mārketinga aktivitātēm, kuras maldina topošos vadītājus. Presto pretī liek auglīgu biznesa vidi un veicina ilgtermiņa nozares attīstību ar skaidru mērķi –ikvienam pieejama autoapmācība universitātes līmenī!

Eiropas līmeņa novitātes digitālajā vidē

Presto pievērš pastiprinātu uzmanību individuālai pieejai, kas ir būtiska topošo vadītāju ērtībai. Izprotot tehnoloģisko izaugsmi un auditorijas nepieciešamības, Presto Autoskola Rīgā un tās filiālē Lielvārdēiegulda līdzekļus savā attīstībā, izveidojot modernāko autoskolas mājas lapu Latvijā.

Tās pamatuzdevums ir atvieglot kursantu ikdienu ar vairākām novitātēm:

  • Presto Autoskola Rīgā ir pirmā arī Eiropas līmenī, piedāvājot noslēgt distances līgumu tikai 3 minūšu laikā, netērējotlaiku un līdzekļus tā darīšanai uz vietas.
  • Praktiskajām braukšanas nodarbībām ērti iespējams pieteikties mājas lapā, ietaupot savu laiku, tiešsaistes kalendārā izvēloties pieejamos instruktorus sev vēlamajā dienā un laikā, tai skaitāarī brīvdienās.
  • Online iespējams samaksāt par braukšanas nodarbībām un medicīnisko komisiju, optimizējot savu laiku, nestāvot medicīnas iestādesrindā pie kases.

Labākie instruktori un pasniedzēji

Presto Autoskolas Rīgā un filiālēs mācību spēki ir profesionāļi, par kuru spējām un prasmēm var pārliecināties mājas lapā, lasot atsauksmes, apskatot CSDD reitingus, arī satiekoties klātienē. Tomēr vissvarīgākais kritērijs ir instruktoru un pasniedzēju spēja mācību procesu veidot aizraujošu,dinamisku un efektīvu, īpašu uzmanību pievēršot emocionālajai saskaņai. Praksē pierādījies tas, ka gan mašīnu, gan instruktoru maiņa pozitīvi ietekmē apmācības, rezultātā samazinot apmācību ilgumu un to kopējās izmaksas.

Neskatoties uz to, ka Presto Autoskolā Rīgā smagajos konkurences apstākļos ir konkurētspējīgas un pievilcīgas cenas un iekšējā lojalitātes programma, Presto lepojas ar visaugstāko kvalitāti, uzņemoties dažādas izmaksas, lai cenu pieaugumu padarītu klientiem mazāk sāpīgu. Presto godprātīgi atalgo savus darbiniekus un ievēro likumdošanu, ko, kā ir pierādījies, nedara lielākā daļa konkurentu. Tas rezultējas minimālā Presto darbinieku rotācijā un līdz ar to – konstantas kvalitātes nodrošināšanā.

Augstas kvalifikācijas instruktors Rauls Eglītis saka: “Presto ir labākais piedāvājums kā instruktoram – nevajag braukt bezmaksas nodarbības, instruktors nav ieinteresēts stiept garumā apmācības laiku. Citas autoskolas uzliek instruktoram veikt bezmaksas nodarbības – instruktors tērē laiku, degvielu, ļauj lauzt mašīnu – viss par velti. Cerībā, ka kursants turpinās apmācību pēc šīm 7 bezmaksas braukšanām.”

Presto Autoskolas Rīgā priekšrocības un topošo vadītāju iespējas

  • Skaidri un topošajam vadītājam saprotami līguma nosacījumi un ērts izmaksu kalkulators;
  • 100% kvalitātes garantija – pamatotas sūdzības gadījumā tiek atgriezta nauda;
  • Mūsdienu standartiem atbilstoša mājas lapa un risinājumi;
  • Iespēja braukt ar vairāk kā vienu instruktoru;
  • Iespēja apmeklēt praktiskās nodarbības arī citu autoskolu kursantiem un jau esošajiem šoferiem, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas un iegūt pieredzi aktīvajā ceļu satiksmē, piemēram, pensionāriem vai šoferiem, kas ikdienā dzīvo ārpus Rīgas;
  • Autoskola turpina izglītot vadītājus arī pēc eksāmenu nokārtošanas, veidojot bloga rakstus par aktuālām un svarīgām tēmām, piemēram, soda punktu sistēmu, auto diagnostiku u.t.t.

Presto Autoskola Rīgā sagatavo auto ekspertus un profesionāļus – to apliecina iegūtā otrā vietajau divus gadus pēc kārtas neatkarīgā autoskolu topā autoskolas.com.Pieteikties autoapmācībai var mājas lapā, rakstot info@presto.lv, vai zvanot 27748988.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi