Pasniegtas atslēgas pirmajiem īrniekiem Rīgas pašvaldības renovētajos dzīvokļos Mārupes ielā 39


-Foto: Dmitrijs Suļžics
Ceturtdien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, domes priekšsēdētājs vietnieks Andris Ameriks un Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko svinīgi pasniedza atslēgas vairākām ģimenēm, kuras gaidījušas dzīvokļu rindā un tagad ieguvušas sev mājvietu Rīgas pašvaldības renovētajos dzīvokļos Mārupes ielā 39.

Šajā ēkā pašvaldības dzīvojamo fondu ir papildinājis 31 renovēts dzīvoklis (viena kāpņu telpa).  Kopā atjaunoti trīs trīsistabu, 15 – divistabu un 13 vienistabas dzīvokļi.


-Foto: Dmitrijs Suļžics

“Kārtējo reizi esam piepildījuši vairāku iedzīvotāju sapni par mājokli – šodien varam apsveikt 31 ģimeni, kas tikusi pie labām, izremontētām telpām. Esam realizējuši vēl vienu projektu, ne tikai būvējot jaunas ēkas, bet arī renovējot esošās,” norādīja N.Ušakovs.


-Foto: Dmitrijs Suļžics

A.Ameriks uzsvēra, ka pašvaldība turpina samazināt dzīvokļu rindu, realizējot projektus soli pa solim: “Cilvēki sen to bija pelnījuši un gaidījuši, un kārtējo reizi esam realizējuši veiksmīgu projektu”.


Foto: Dmitrijs Suļžics

Savukārt V.Stepaņenko skaidroja, ka remontēt esošās ēkas ir lētāk, tādēļ šis projekts realizēts veiksmīgi, pārplānojot un renovējot bijušās arodvidusskolas telpas. Viņš arī atzīmēja, ka, pateicoties šā domes sasaukuma iniciatīvai, dzīvokļus sākts piešķirt arī daudzbērnu ģimenēm, un šāds dzīvoklis piešķirts arī Mārupes ielas 39.namā. “Te ir ļoti laba, zaļa teritorija,” piebilda komitejas priekšsēdētājs.

Foto: Dmitrijs Suļžics 

https://failiem.lv/u/8equux77

Mārupes ielā 39 savulaik atradās 44. arodvidusskola, kura telpas atbrīvoja, un ēka nonāca pašvaldības īpašumā. Atbrīvotajās telpās tika veikts remonts. Kopumā dzīvokļu remontam Mārupes ielā 39 izlietoti 688 543 eiro, un kopējā izremontētā platība ir 1161 m2. Dzīvokļu remontu Mārupes ielā 39 organizēja Rīgas domes Mājokļu un vides departaments.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana