Ziņas | Latvija | Rīga


Ģimenes diena "Dinozauri" Dabas muzejā

Šī mēneša pēdējā sestdienā, 25. februārī, laikā no 11.00 līdz 16.00 aicinām apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā "Dinozauri".

"Latvijas Grāmatu izstādē" īpaši gaidīti mazie lasītāji!

No 24. līdz 26. februārim "Latvijas Grāmatu izstādē 2017" Ķīpsalā īpaši būs gaidīti ņiprie un cītīgie mazie lasītāji. Bērni aizraujošā veidā "Jautrajā lasītavā" varēs iepazīties ar grāmatu varoņiem un autoriem. Līdzās daudzveidīgajam grāmatu klāstam būs pieejamas dažādas attīstošas un izglītojošas lietas, intelektuālas spēles, kas veicina lasītprasmi, kā arī praktiski materiāli un idejas radošām nodarbēm.

Baltika Group atklāj savu pirmo jaunā koncepta Ivo Nikkolo veikalu Rīgā

Baltika Group, kas ir viens no vadošajiem modes uzņēmumiem Baltijā, 9. februārī ir atvēris savu jaunā koncepta Ivo Nikkolo veikalu Latvijā tirdzniecības centrā Spice.

Mišelina restorānu eksperts "piešķir" zvaigzni restorānam Rīgā

Mišelina restorānu kritiķis Endijs Heilers (Andy Hayler) pagājušajā nedēļā viesojās Rīgā, kur piedalījās Reaton rīkotājās Profesionāļu Dienās ar Mišelina vērtēšanas sistēmai veltītu aizraujošu lekciju, diskutēja ar vietējiem pavāriem un apmeklēja piecus no atzītākajiem restorāniem, novērtējot to atbilstību Mišelina kritērijiem un "piešķirot" vienu Mišelina zvaigzni savam favorītam.

Līvlist: Līvõd kōzgõnd. Līvlist: Lībiešu kāzas

Tēriņtš! Sveicināti! Rīgas lībiešu dziesmu ansamblim "Līvlist" šis gads ir 45.jubilejas gads. Esam lepni un priecīgi par to pavēstīt saviem klausītājiem! Šajā pavasarī aicinām uz koncertiem Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā). Jau šajā piektdienā, 24. februārī plkst.17.00, rādīsim nelielu fragmentu no savulaik leģendārā teatralizētā uzveduma "Lībiešu kāzas XIX gadsimtā".

Kādēļ apmeklēt izstādi "Skola 2017"? Lūk, seši tādēļ!

Jau šonedēļ, no 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā izstādē "Skola 2017" vairāk nekā 140 dalībnieki no 15 valstīm piedāvās augstākās un vidējās izglītības iespējas, kursus, interešu izglītību un e-studijas. Lai neapmaldītos plašajā izstādes piedāvājumā piedāvājam piecas interesantas "rozīnītes"!

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam jauns un mūsdienīgs postenis Apē

Būvniecības kompānijas AS RERE GRUPA meitasuzņēmums RERE BŪVE veiksmīgi noslēdza Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigādes Alūksnes daļas jaunā Apes posteņa būvniecības darbus. Mūsdienīgais postenis, kura kopējā platība ir 1071,63 m², uzbūvēts līgumā noteiktajā termiņā, un tā kopējās būvniecības izmaksas ir 1 138 988,81 EUR.

Baltijā pirmo Mājokļa drošības mēnesi atklās izstādē "Māja I 2017"!

Šogad izstādē "Māja I 2017", kas no 9. līdz 12. martam notiks Ķīpsalā, īpaša uzmanība tiks pievērsta mājokļa drošības jautājumiem, un tās laikā, pateicoties ADB "Gjensidige" un drošības nozares pārstāvju iniciatīvai, atklās Baltijā pirmo Mājokļa drošības mēnesi.

Aktuālā informācija par vietām, kur izņēmumā kārtā atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus

Ņemot vērā laika apstākļus un meteoroloģiskās prognozes, no 20. februāra atļauts atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus šādās vietās:

Teju 60 Rīgas gidiem pagarināts sertifikāta darbības termiņš

Līdz šodienai, 21.feburārim, kad pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā gidu diena, Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) sertifikāta darbības termiņu pagarinājis jau 58 Rīgas gidiem, kas ir 20% no gidiem, kuru sertifikāta darbības termiņš beidzas šī gada 1.aprīlī.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja