Ziņas | Latvija | Rīga


Gads – kopš atvērts rekonstruētais Rīgas Motormuzejs

Sestdien, 1.jūlijā apritēs gads kopš durvis vēra rekonstruētais CSDD Rīgas Motormuzejs, kurš ir lielākais un tehnoloģiski modernākais seno spēkratu muzejs Baltijā. Šajā laikā to ir apmeklējuši jau gandrīz 200 tūkstoši apmeklētāju, kas ir pat trīs reizes vairāk nekā pirms rekonstrukcijas 2012.gadā. Motormuzejs aicina nosvinēt šo dienu kopā un doties interaktīvā un izzinošā ceļojumā motoru pasaulē.

Pēc pārtraukuma darbu ir atsācis tirdzniecības centrs "Jugla"

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma darbu ir atsācis tirdzniecības centrs "Jugla", kurā 13. martā bija izcēlies ugunsgrēks. Šobrīd apmeklētājiem ir atvērts tirdzniecības centra otrais stāvs, kā arī pirmajā stāvā darbu ir uzsākušas atsevišķas tirdzniecības vietas.

Rīgas centrā atklās vērienīgo elektrokartingu halli Blue Shock Race

Jau šajā nedēļas nogalē, 2. jūlijā, pašā Rīgas centrā durvis vērs Baltijā līdz šim lielākā elektrokartinga halle Blue Shock Race, kas mājvietu radusi leģendārā t/c "Bērnu pasaule" 3. stāvā. Tās 2500m2 plašajās telpās līdzās īpaši veidotai kartinga trasei atradīsies arī virkne citu vilinošu atrakciju, kā piemēram rallija simulators, virtuālās realitātes stūrītis un footpool jeb kājas biljards. Bez tam daudzveidīgo izklaides iespēju klāstu plānots regulāri papildināt, iepriecinot ikvienu ātruma un asu izjūtu cienītāju.

No 1. jūlija stājas spēkā izmaiņas vairākos RMS minibusu maršrutos un kustību sarakstos

No š. g. 1. jūlija vairākos pilnsabiedrības "Rīgas mikroautobusu satiksme" (RMS) maršrutos stāsies spēkā izmaiņas kustību grafikos. Aicinām pasažierus sekot līdzi veiktajām izmaiņām mājas lapā un pieturvietās.

Vērienīgi aizvadītas Līgo svinības Rīgā

Līgo svinības Rīgā apmeklējuši 100 000 iedzīvotāji, tajā skaitā rīdzinieki, pilsētas viesi no Latvijas pilsētām un novadiem, kā arī ārvalstu tūristi, kas līgojuši gan pasākumā "Līgosim krastmalā!", gan Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā.

Andris Ameriks turpinās pildīt Rīgas vicemēra pienākumus; ievēlēti domes komiteju vadītāji

Rīgas domes jaunā sasaukuma otrajā sēdē par domes priekšsēdētāja vietnieku atkārtoti tika ievēlēts Andris Ameriks. Par viņa kandidatūru nobalsoja 32 deputāti.

Par Rīgas domes priekšsēdētāju trešo reizi ievēlēts Nils Ušakovs

Rīgas domes jaunā sasaukuma pirmajā sēdē par domes priekšsēdētāju atkārtoti tika ievēlēts Nils Ušakovs.

Rietumu Bankā antīkas velo un moto tehnikas izstāde

Rietumu Bankas galerijā atklāta unikāla antīku divriteņu un mopēdu, kas ražoti Latvijā kopš 20. gadsimta 20. gadiem, izstāde.

CSDD Rīgas Motormuzejā atklāta izstāde "Autoskola – bija, ir, būs"

Otrdien, 20.jūnijā, CSDD Rīgas Motormuzeja izstāžu zālē notika izstādes "Autoskola – bija, ir, būs" atklāšanas pasākums.

Rīga piedalījās 37. Starptautiskajās Hanzas dienās Kampenā

No 15. līdz 18. jūnijam Nīderlandes pilsētā Kampenā notika 37. Starptautiskās Hanzas dienas ar moto "Ūdens vieno". Latvijas galvaspilsētu Kampenā pārstāvēja delegācija Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča vadībā.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  dūmvadi  autoserviss