Ziņas | Latvija | Rīga


Latvijas Fotogrāfijas muzejs ielūdz uz tikšanos ar fotogrāfēm, kas strādā Pinhole tehnikā

Svētdien, 30. aprīlī, plkst. 12:00 Latvijas Fotogrāfijas muzejs ielūdz uz tikšanos ar fotogrāfēm Sandru Kuzņecovu un Inesi Austrumu, kas strādā Pinhole tehnikā. Ieeja bezmaksas.

Rietumu Bankā pavasara mākslas darbu izsole

Sestdien, 29. aprīlī, Rietumu Bankā Rīgā notiks pavasara mākslas darbu un senlietu izsole, kuru sadarbībā ar banku rīko galerija "Artembassy".

ORATORIJA "RĪTA CĒLIENS" 4. maijā Lielajā ģildē

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, plkst. 19.00 Lielajā ģildē skanēs Imanta Kalniņa oratorija ar Andreja Upīša tekstu "Rīta cēliens". Solisti: Ilona Bagele, Andris Ludvigs, Rihards Mačanovskis. Teicēji: Rēzija Kalniņa un Andris Keišs. Koncertā piedalās: Orķestris "Rīga", Latvijas Republikas Zemessardzes koris "Stars", kamerkoris "Fortius", "Jasmīnas koris". Diriģents Valdis Butāns.

1999. gada 25. aprīlis – diena, kas mainīja Ķīnu

2017. gada 25. aprīlī, plkst. 16.00 – 19.15 Vecrīgā, Z.A.Meirovica bulvāra un Kaļķu ielas krustojumā notiks pasākums, lai atcerētos 1999. gada 25. aprīļa miermīlīgo apelāciju Pekinā.

Aicina uz Rīgas velosvētkiem un "Sporto Rīga" brīvdabas treniņu sezonas atklāšanu

Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi 1. maijā tiek aicināti aktīvi un enerģiski pavadīt brīvdienu, dodoties kopīgā velobraucienā pa Rīgu un kopā ar "Sporto Rīga" profesionālajiem treneriem atklājot brīvdabas sportošanas sezonu. Pasākuma noslēgumā dalībniekus priecēs Dj Toms Grēviņš un grupas "Otra Puse" koncerts.

Parakstīts Mežaparka Lielās estrādes pārbūves līgums

20.aprīlī, uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves tika parakstīts līgums par estrādes pārbūvi. Tas paredz skatītāju zonas un estrādes pielāgošanu 2018. gada XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

"Tourfilm Riga 2017" seansā izrādīs labākās tūrisma filmas

10. Starptautiskā tūrisma filmu festivāla "Tourfilm Riga" labāko tūrisma īsfilmu parāde kinoteātrī "Splendid Palace" notiks 29. aprīlī plkst. 17. Ieeja seansā bez maksas.

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Ātruma kontroles maratona laikā policisti novēroja, ka transportlīdzekļu vadītāji pārsvarā brauc prātīgi, līdz ar to arī satiksme bija lēnāka un mierīgāka nekā ikdienā. Šogad akcijas laikā uz ceļiem fiksēto ātruma pārkāpumu skaits salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir ievērojami mazāks. Ja pagājušajā gadā tie bija 709, tad šogad fiksēti 430 ātrumpārkāpēji.

Aicina uz valsts svētku koncertu "Simtgades ritmos"

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 27. gadadienas svētku pasākumu programmas viens no vērienīgākajiem pasākumiem Rīgā būs koncerts "Simtgades ritmos", kas notiks 4. maijā plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā. Tajā piedalīsies mūziķi no Rīgas, Pori, Varšavas, Viļņas, Tallinas, kā arī dziedātāja Kristīne Prauliņa un vokālā grupa "Framest".

Aprēķināta kolumbārija nišas lietošanas maksa

Ir sagatavots papildinājums Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta maksas pakalpojumu cenrādim, nosakot, ka vienreizējā maksa par kolumbārija nišas lietošanu būs 595,04 eiro. Vienā nišā varēs ievietot četras pelnu urnas, kur tās varēs uzglabāt 20 gadus, kā arī tiks paredzēta iespēja uzglabāšanas ilgumu pagarināt.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti