Ziņas | Latvija | Rīga


Rīgā atklāj jauna koncepta restorānu Cut

Šī gada 1. jūnijā Rīgā, viesnīcā "Radisson Blu Elizabete" tiks atklāts jauna koncepta restorāns Cut, kura viesiem katra apmeklējuma reizē būs iespēja "nopelnīt" īpašu restorāna atzinību. Vēl nebijušais koncepts paredz Latvijas restorānu kultūras uzlabošanos, nodrošinot ne vien labāku viesu apkalpošanu, bet arī padarot restorāna apmeklētājus laipnākus un pieklājīgākus.

Rātsnamā atklās divas izstādes

Pirmdien, 29. maijā, Rīgas domes ēkā (Rātslaukums 1) tiks atklātas divas izstādes. Plkst.15.00 Rātsnama pirmā stāva vestibilā tiks atklāta gleznotāja Nikolaja Karagodina piemiņas izstāde, bet plkst.16.00 Rīgas domes 5. stāvā tiks atvērta mākslinieces Andžellas Trinkunas (viņa ir arī N.Karagodina skolniece) darbu izstāde "Sievietes fantāzija".

Rīgā jauns kultūras centrs Grata JJ un mākslas galerija Museum LV

Rīgā, pilsētas centrā, Andreja Pumpura ielā 2, šā gada 29. maijā durvis vērs jauns kultūras centrs "Grata JJ".

27. maijā Avotu apkaimes svētki 2017

Sadarbībā ar studija "Bluķis", SIA "Arhitekti Ārgaļi" un biedrību "Pagalmi" šogad 27. maijā no plkst. 10.00 norisināsies Avotu Apkaimes svētki. Svētku programmā koncerti, darbnīcas, fotospēle, tirdziņš, krāmu tirdziņš un citas izklaides.

Drošības komitejas deputāti vienbalsīgi lemj par spēļu zāļu aizliegšanu Rīgas vēsturiskajā centrā

22.maijā, notika Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas ārkārtas sēde, kurā deputāti vienbalsīgi apstiprināja Rīgas domes lēmumu projektu par pašvaldības rīcību, lai izpildītu Latvijas Republikas Augstākās tiesas 2017.gada 24.februāra blakus lēmumu lietā Nr.A420415312 un sakārtotu Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritoriju atbilstoši Rīgas domes 2006.gada 7.februāra saistošo noteikumu Nr.38 "Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi" prasībām.

Graustus Bebru ielā 35 nojauks pašvaldība

Šodien, 22.maijā Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti lēma graustu Bebru ielā 35 sakārtošanu piespiedu kārtā, tos nojaucot. Graustu nojaukšanas darbus tādā apjomā, kas nodrošinātu cilvēku drošību, sabiedrisko kārtību un vides degradācijas novēršanu, veiks Rīgas domes Īpašuma departaments.

Atklāta rekonstruētā Juglas promenāde; pilsētā uzstāda jaunus rotaļu un fizisko aktivitāšu laukumus

Rīgas pašvaldība pabeigusi Juglas kanālmalas pārbūvi, kur izveidota jauna, labiekārtota promenāde. Savukārt Brīvības ielā 124 atklāts viens no 12 jauniem rotaļu un fizisko aktivitāšu laukumiem, kādus pašvaldība šobrīd uzstāda pilsētā. Šodien minētās vietas apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Atbalsta vēl 16 kultūras pieminekļu projektu līdzfinansēšanu

Šodien, 22.maijā, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti lēma par papildus finansējuma piešķiršanu programmā "Līdzfinansējums kultūras pieminekļu saglabāšanai".

Nakts braucienā pa Brīvības ielu piedalījās 11 000 skrituļotāju

Otrajā nakts braucienā pa Brīvības ielu, kurš norisinājās sestdienas vakarā, kopumā piedalījās ap 11 000 dalībnieku, liecina organizatoru aplēses.

Policija aicina atpūtniekus ievērot ceļu satiksmes noteikumus un nebūt pārgalvīgiem uz ūdens

Nedēļas nogale solās būt silta, un tas nozīmē, ka daudzi pilsētnieki dosies atpūsties gan uz pludmalēm, gan uz parkiem un citām populārām izklaides vietām. Rīgas pašvaldības policija aicina atpūtniekus ievērot ceļu satiksmes noteikumus, lai atpūta netiktu sabojāta ar protokolu uz automašīnas vējstikla.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  jämför snabblån utan uc  lētas aviobiļetes  parkets  lietus ūdens noteksistēma