Ziņas | Latvija | Rīga


Finanšu ministrija ver durvis interesentiem

Piektdien, 21. septembrī, Finanšu ministrijas resorā notiks ikgadējais Atvērto durvju dienas pasākums. Tajā tiek gaidīts ikviens interesents, lai klātienē iepazītos ar ministrijas, Valsts kases, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA), Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un VAS "Latvijas Loto" darba specifiku.

Miķeļdienas gadatirgus laikā ierobežos satiksmi Vecrīgā

Sestdien, 29. septembrī, no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 notiks Miķeļdienas gadatirgus, tādēļ tiks ierobežota satiksme vairākās Vecrīgas ielās.

Decembrī Rīgā 37. reizi notiks starptautiskais sporta deju festivāls "Baltic Grand Prix"

No 14. līdz 16. decembrim Rīgā 37. reizi norisināsies vērienīgais sporta deju festivāls "Baltic Grand Prix".

Līdz gada beigām Bolderājā tiks uzstādītas 30 videonovērošanas kameras

Pagājušogad Bolderājā tika uzbūvēts jauns policijas iecirknis, savukārt līdz šī gada beigām apkaimes ielās tiks uzstādītas 30 videonovērošanas kameras.

21. septembrī Vecrīgā noritēs deju zibakcija

Piektdien, 21. septembrī, plkst. 16.00 Vīnes izklaides portāla "Wiener Portraits" komanda rīkos deju zibakciju "RIGA, Dance!", kas noritēs Rātslaukumā.

Rīgas NVO nams šomēnes atzīmē 5 gadu darbības jubileju

Ar svinīgu pasākumu otrdien, 25. septembrī, plkst. 15.00 Rīgas Nevalstisko organizāciju namā (NVO nams), Ieriķu ielā 43A tiks atzīmēta tā piecu gadu darbības jubileja. Tieši šajā dienā – 25. septembrī – 2013. gadā plašai sabiedrībai un apmeklētajiem savas durvis vēra NVO nams, ko Rīgas pašvaldība izveidoja nevalstisko organizāciju atbalstam, piedāvājot resursus Rīgas organizācijām darbībai, sadarbības veidošanai, informācijas, labās prakses un pieredzes apmaiņai un organizāciju aktīvistu apmācībai bez maksas.

Soli tuvāk nākotnes medicīnai izstādē "Medbaltica 2018"!

Jaunākās medicīnas tehnoloģijas, farmācijas, veselības aprūpes un zobārstniecības jaunumi, darba apģērbs mediķiem, konferences nozares profesionāļiem – tas viss jau nākamnedēļ, no 27. līdz 29. septembrim, – 11. starptautiskajā medicīnas izstādē "Medbaltica 2018" Ķīpsalā!

Ar Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu šogad atjauno 85 kultūrvēsturiskā būvmanojuma ēkas

Pirmdien, 17.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Vecrīgas kultūrvēsturiskā būvmantojuma ēku īpašniekiem, kurām šovasar ar Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu atjauno fasādes.

Kalnciema kvartālā ik nedēļu norit tirdziņi!

Kalnciema kvartāla tirdziņos ik sestdienu Latvijas zemnieki un mājražotāji ir sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki – unikālus darinājumus. Bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās un griezties krāsainā karuselī. Tirdziņi ir tematiski pielāgoti sezonālajiem svētkiem, to laikā noris arī koncerti, izstādes, brīvdabas uzvedumi, u.c. aktivitātes.

Rātsnamā apskatāma sportam veltīta jauno mākslinieku darbu izstāde

No 10. septembra līdz 12. oktobrim Rātsnamā (Rātslaukums 1) ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt izstādi "Sports mākslā", kur Latvijas Mākslas akadēmijas jaunie mākslinieki ar košu un krāšņu vērienu atainojuši mūsu sportistus – viņu darbu un panākumus.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  kasko  kasko apdrošināšana