Ziņas | Latvija | Rīga


Iekšlietu ministrijas vadība piedalīsies barikāžu atcerei veltītajos pasākumos

Piektdien, 20.janvārī, Iekšlietu ministrijas un iekšlietu nozares vadība piedalīsies 1991.gada barikāžu atcerei veltītajos pasākumos, kā arī tiksies ar barikāžu dalībniekiem.

Izvēlētas četru izglītības iestāžu vadītājas

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 19. janvārī, akceptēja četrus Rīgas domes lēmumprojektus par izglītības iestāžu vadītāju iecelšanu amatos.

Rīgas dome atzīmēs barikāžu gadadienu

Piektdien, 20.janvārī, plkst.16 Rīgas Rātsnamā notiks svinīgs pasākums, veltīts 1991.gada barikāžu atcerei.

Rīga apliecinās gatavību uzņemt 2021.gada Pasaules čempionātu hokejā

Šodien, 19.janvārī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs dodas uz Minsku (Baltkrievija), lai kopā ar Latvijas Hokeja Federācijas prezidentu Aigaru Kalvīti un Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretāru Viesturu Koziolu prezentētu Rīgas un Minskas kopīgo pieteikumu Pasaules čempionāta hokejā rīkošanai 2021.gadā abās pilsētās. Minskā tiks arī demonstrēts Rīgas un Minskas izstrādātais 2021.gada čempionāta logotips.

Barikāžu aizstāvju atceres dienā pie Rīgas pašvaldības ēkām pacels valsts karogus

Piektdien, 20. janvārī, 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienā, no plkst. 7.00 līdz 20.00 Latvijas valsts karogs tiks pacelts pie Rīgas domes struktūrvienību, tai pakļauto izpildinstitūciju, iestāžu, uzņēmumu, uzņēmējsabiedrību ēkām, kā arī pie pašvaldībai piederošām dzīvojamām ēkām. Šādu rīkojumu izdevis Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Astroloģe Guna Kārkliņa. Kas mūs sagaida 2017.gadā

26.janvārī plkst.14.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka "Vidzeme" (Brīvības gatve 206) aicina uz tikšanos ar sertificētu astroloģi, žurnāla "Praktiskā Astroloģija" galveno redaktori Gunu Kārkliņu.

Kurbads ledus halle svin spāru svētkus

17. janvārī Rīgā, Rumbulā, tika svinēti "Kurbads" ledus halles spāru svētki, iezīmējot nozīmīga būvniecības posma pabeigšanu.

Šonedēļ noslēgsies ikgadējā Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopas un Latvijas Rakstnieku savienības

Šonedēļ noslēgsies ikgadējā Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopas un Latvijas Rakstnieku savienības sabiedriskā akcija "Gada vārds, nevārds un spārnotais teiciens".

Finālistus un laureātus izsludināsim preses konferencē pirmdien, 2017. gada 23. janvārī, plkst. 12 Rīgas Latviešu biedrības nama Kluba zālē – esat laipni aicināti!

Rīgā atklās jaunu sociālo pakalpojumu – pansiju "Pārsla"

Piektdien, 20.februārī, plkst.12 Ieriķu ielā 28 (1. stāvā) atklās jauna veida Rīgas pašvaldības sociālo pakalpojumu – aprūpētās dzīvošanas mītni jeb pansiju "Pārsla", kas ir sociālās aprūpes pakalpojums starp aprūpi mājās un atrašanos ilgstošas sociālās aprūpes iestādē pieaugušām personām.

Pašvaldības policijas kārtībniekiem ievērojami palielina uzturdevas kompensācijas

Rīgas pašvaldības policijas 2017.gada budžets, salīdzinot ar pagājušo gadu, palielināts par aptuveni vienu miljonu eiro, kas dod iespēju policistiem palielināt uzturdevas kompensācijas. Rūpējoties par jaunajiem darbiniekiem un cerot samazināt policistu iztrūkumu, vislielākais uzturdevas kompensāciju pieaugums 98,86 eiro apmērā būs kārtībniekiem.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  game localization  santehniķis  autoserviss