Ziņas | Latvija | Rīga


Jūnijā samazinājies sabiedriskā transporta pasažieru daudzums

Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmums "Rīgas satiksme" šogad jūnijā pārvadāja 11,275 miljonus pasažieru, kas ir par 1% mazāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn un par 10,8% mazāk nekā mēnesi iepriekš. Visvairāk pasažieru 2018.gada jūnijā pārvadāti autobusos - 5,398 miljoni.

Ziepniekkalnā un Bolderājā ar lekcijām uzstāsies pilsētu pētnieki no Parīzes un Londonas

25. un 29. jūlijā pasākumu cikla "Kompass" ietvaros Rīgā viesosies Pjērs-Marī Kornins (Pierre-Marie Cornin) un Džeims Binings (James Binning), kas stāstīs par savu pieredzi ar iedzīvotāju vajadzībās balstītu pamestu ēku un novārtā atstātu ārtelpu atdzīvināšanas projektiem.

"Rīgas svētki 2018" norisināsies Latvijas simtgades un Latviešu biedrības nama jubilejas zīmē

Jau pēc mēneša – no 17. līdz 19. augustam, norisināsies Rīgas svētki – daudzu rīdzinieku un pilsētas viesu gada gaidītākais notikums. Šogad svētki noritēs Latvijas simtgades un Latviešu biedrības nama 150 gadu jubilejas zīmē.

Foto: Atklāta izstāde "Latvijas Dizaina gada balva 2018" laukumā pie t/c Origo

Vakar, 17. jūlijā laukumā pie t/c "Origo" atklāta Latvijas simtgadei veltīta lielformāta brīvdabas izstāde "Latvijas Dizaina gada balva 2018", kura Rīgā plašākai auditorijai pirmo reizi pieejama bez maksas. Ekspozīcijā iekļauti 20 konkursa "Latvijas Dizaina gada balva 2018" fināla darbi, kas guvuši starptautiskas žūrijas atzinību.

Latvijas simtgadei veltīta tēlniecības izstāde "Ceļš"

Rīgas Sv. Pētera baznīcā norisināsies Latvijas simtgadei veltīta tēlniecības izstāde "Ceļš", kas atspoguļos Latvijas tēlniecības attīstību no vecmeistariem līdz mūsdienām. Izstāde "Ceļš" ir visaptveroša tēlniecības ekspozīcija, kurā tiek pārstāvēti vairāk nekā 40 autori no dažādām paaudzēm. Izstāde apskatāma no 27. jūlija līdz 26. augustam.

21. jūlijā Gaļas un alus diena Rīgas Centrāltirgū

Rīgas Centrāltirgus sadarbībā ar LIVE Rīga aicina tirgus apmeklētājus, Rīgas viesus un iedzīvotājus sestdien, 21.jūlijā, visas dienas garumā apmeklēt pirmo Centrāltirgus Gaļas un alus dienu, kurā tirgus apmeklētājus iepriecinās gan dzīvā mūzika, gan vietējo ražotāju sarūpētie gardumi!

Līdz ar daudzfunkcionālo iepirkšanās un izklaides centru "Akropole" Latvijā ienāks vairākas jaunas restorānu ķēdes

Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs "Akropole", kurā aktīvi turpina ritēt būvniecības darbi, līdztekus virknei modes un dzīvesstila veikalu un iespaidīgai izklaides zonai piedāvās arī plašu un daudzveidīgu ēdinātāju klāstu, iepriecinot apmeklētājus arī ar jaunām un Latvijā līdz šim nebijušām kafejnīcām un restorāniem. Kopumā "Akropolē" būs teju 20 kafejnīcu un restorānu.

Tirdzniecības centrā Spice atklāj interaktīvu ziedošanas stendu

Labdarības organizācija Ziedot.lv un tirdzniecības komplekss Spice, atklājot divus interaktīvus ziedojumu stendus, paplašinājusi tirdzniecības centra apmeklētāju iespējas ziedot kā noderīgas mantas līdzcilvēkiem, tā naudu aktuālākajiem labdarības projektiem.

LU Botāniskajā dārzā uzziedējusi alojlapu juka

LU Botāniskajā dārzā uzziedējusi alojlapu juka Yucca aloifolia. Jukas ir izplatīti telpaugi, taču mājas apstākļos tās zied reti. Jukām raksturīgi iespaidīga izmēra balti ziedi, kas vizuāli atgādina liela izmēra maijpuķīšu ķekaru. Ziedošā juka apskatāma LU Botāniskā dārza Acāliju siltumnīcā.

Vecmīlgrāvī nebūs karstā ūdens

Saistībā ar AS "Rīgas siltums" veikto siltumtīklu hidraulisko pārbaudi Vecmīlgrāvī, tiks pārtraukta karstā ūdens pakalpojuma piegāde no 17. jūlija pulksten 18:00, līdz 18. jūlija pulksten 24:00.

Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana