LIAA direktors Kaspars Rožkalns stāstīs par konkurētspēju pēckrīzes periodā


Kaspars Rožkalns public. foto
Daudzi uzņēmējdarbības eksperti norāda, ka šobrīd ir īstais laiks, lai pieņemtu lēmumus un veiktu izmaiņas, lai sekmīgi darbotos pēckrīzes periodā. Lai sniegtu ieskatu, kādas izmaiņas un jauninājumus jāievieš šodien, lai būtu konkurētspējīgs nākotnē, Biznesa augstskola Turība 16. aprīlī plkst. 15.00 aicina uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora Kaspara Rožkalna tiešsaistes vieslekciju "Ko darīt šodien, lai izdotos rīt?". Vieslekcijai būs iespējams sekot līdzi augstskolas Facebook lapā.

“Uzņēmējus šobrīd visvairāk satrauc apgrozījuma kritums un kavējumi norēķinos, kā arī vispārējā neziņa par to, kā strādāt turpmāk. Lai pielāgotu LIAA atbalstu šā brīža situācijai, pēc konsultācijām ar uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām, vēlamies pārskatīt esošās un piedāvāt jaunas atbalsta programmas, lai uzņēmumi šajā krīzes laikā varētu strādāt pie jaunu produktu attīstības, sertifikācijas, darbinieku apmācības un potenciālo tirgu izpētes. Šobrīd svarīgi ir neapstāties, lai, atveroties tirgum, mēs būtu gatavi izmantot jauno situāciju. Sabrūkot globālajām piegādes ķēdēm, ir parādījušās jaunas iespējas. Tiem, kas šobrīd investē uzņēmumu attīstībā, būs priekšrocības pret konkurentiem, kuri izvēlas nogaidīšanas taktiku,” norāda Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Kaspars Rožkalns.

Pasaule šobrīd strauji mainās – ne visi produkti un pakalpojumi, kas bija aktuāli pirms mēneša, būs tikpat pieprasīti pēc krīzes beigām. Un otrādi – daudzi produkti un pakalpojumi, kas pirms mēneša nebija nepieciešami, nākotnē kļūs no - nice to have par must have. Vieslekcijā tiks stāstīts, kā atpazīt šos produktus un pakalpojumus, un kuras ir jomas, kas var īstenot transformācijas un pielāgoties situācijai. Tāpat tiks sniegts ieskats, kāds mājasdarbs veicams pašiem uzņēmējiem un kādu atbalstu var sniegt LIAA. Ikvienam klausītājam būs iespēja tiešsaistē uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lekcija notiks latviešu valodā. Aicinām ikvienu interesentu 16. aprīlī plkst. 15.00 atvērt Biznesa augstskolas Turība Facebook lapu un piedalīties lekcijā virtuāli!

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums