RTA aicina ziedot absolventam Aleksejam Virskuļam

Visas Latvijas mediju telpu ir pāršalkusi ziņa ar palīgā saucienu Aleksejam Virskuļam. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) saime lūdz atbalstīt Ekonomikas un pārvaldības fakultātes absolventu, kurš 2017. gadā pabeidzis studiju programmu "Tiesību zinātne". A. Virskuļa dzimtā puse ir Rēzeknes novads, Kantinieku pagasts.

Pirms nepilniem 2 gadiem Aleksejam tika izoperēta aizdomīga dzimumzīme. Analīzes neko sliktu neuzrādīja. Taču pērnā gada nogalē Aleksejam strauji pietūka kakla limfmezgls. Aleksejs tūlīt devās pie ārsta, tika veiktas analīzes un operācija. Izmeklējumi apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu un metastāzes.

Aleksejs pameta darbu un mācības un uzsāka cīņu ar smago slimību. Tika uzsākta ķīmijterapija, taču tā nav palīdzējusi. Ārstu konsīlijs Aleksejam ir nozīmējis gadu ilgu kursu ar medikamentu Keytruda. Tā kā Alekseja audzēja tipam ir pozitīva BRAF mutācija, tad valsts to diemžēl neapmaksā.  Tas ir papildus trieciens jaunajam cilvēkam. Ik pēc 3 nedēļām viņam nepieciešami 8094.84 eiro, gadā kopumā 145707.12 eiro. Tādu līdzekļu Aleksejam un viņa ģimenei nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Alekseju atceras, atbalsta un raksturo viņa kursabiedri no Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas. Ilona Žukova saka: „Mans kursabiedrs Aleksejs Virskuļs ir atsaucīgs, mierīgs, smaidīgs, pozitīvs cilvēks. Studijas RTA vienmēr uztvēra nopietni, ar atbildību gatavojās lekcijām. Viņš ir mērķtiecīgs cilvēks, tāpēc es nešaubos, ka viņam ir daudz dažādu mērķu nākotnei. Aleksejs ļoti cer uz atveseļošanos, un cer atgriezties maģistrantūrā 2020. gada februārī. Tāpēc aicinu ikvienu nepalikt vienaldzīgiem un sniegt atbalstu Aleksejam cīnīties ar slimību, tādējādi palīdzot viņam sasniegt nākotnes mērķus!” Jāpiebilst, ka Ilona Žukova ir aktīvi iesaistījusies labdarības organizēšanā, un uzrunā ikvienu labas gribas cilvēku sniegt atbalstu.

Kopā ar Alekseju studēja arī Valērijs Šilovs. „Kā cilvēks viņš ir atsaucīgs, mierīgs un jauks puisis. Runājot par studijām, tad viņš ir atbildīgs, vienmēr centās visu izdarīt pareizi,” studiju posmu akadēmijā atceras A. Šilovs. Savukārt agloniete Lelde Bartuša uzsver to, ka Aleksejs ir ļoti pozitīvs un izpalīdzīgs cilvēks, kas mūsdienās ir retums jauniešos. Studiju laikā nekad nežēloja savu padomu un pareizo atbildi ieskaitēs. Arī Ivita Bokiša Alekseju raksturo kā sirsnīgu, atbildīgu, centīgu jaunieti. Toties Dana Rezune akcentē, ka Aleksejs ir konkurētspējīgs jurists, kurš vienmēr cenšas rast risinājumu jebkurai dzīves situācijai.

Pievienojieties Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas saimei, atbalstīsim Alekseju Virskuļu.

Ziedot var interneta vietnē: https://www.ziedot.lv/palidziba-aleksejam-virskulam-3404

vai

Bankas kods

HABALV22

Konta Nr.

LV95HABA0551006150241

Mērķis

Palīdzība Aleksejam Virskuļam

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums