Autosportistam Jānis Baumanis piešķirs apbalvojumu par sasniegumiem uzņēmējdarbībā


Jānis Baumanis. public. foto
Lai gan plašākai sabiedrībai autosportists, FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Jānis Baumanis zināms ar saviem panākumiem sportā, šogad viņam tiks piešķirts apbalvojums arī par panākumiem uzņēmējdarbībā. Jānim Baumanim tiks piešķirts Biznesa augstskolas Turība Goda absolventa tituls, novērtējot viņa sasniegumus uzņēmējdarbībā, ka arī Latvijas vārda popularizēšanā pasaulē.

Papildus autosportam, J.Baumanis ir SIA “North Commodity” valdes priekšsēdētājs un SIA “Timberex Group” valdes loceklis. Viena uzņēmuma galvenais darbības virziens ir kokapstrāde, bet otra - būvmateriālu tirdzniecība un eksports.

Jānis Baumanis, kurš veiksmīgi spējis savienot studijas, profesionāla sportista karjeru un uzņēmējdarbības attīstību, stāsta, ka “panākumu atslēga visās nozarēs ir neatlaidīgs darbs, disciplīna un ģimenes atbalsts. Sportam un uzņēmējdarbībai ir daudz kopīga, jo abās jomās panākumus gūst tikai tie, kuri nebaidās riskēt.”

Par sava uzņēmuma SIA “North Commodity” attīstību J.Baumanis stāsta: “Vairākus lielus Zviedrijas uzņēmumus nodrošinām ar visu nepieciešamo dzīvojamo māju būvniecībai. Tirgus ir plašs, kas, protams, nozīmē lielas izaugsmes iespējas. Zviedri ļoti sargā tirgu, tāpēc uzskatu, ka biju īstajā vietā un īstajā laikā, jo ir izdevies tajā iekļūt. Man palīdzēja cilvēki, kuri bija atbalstītāji arī autosportā, un es izmantoju iespēju. Lai gan uzņēmums vēl tikai aug, par līdzšinējiem panākumiem nevar sūdzēties.”

Balva tiks pasniegta svinīgā apbalvošanas ceremonijā „Brīvība. Uzņēmība. Kompetence.”, kas norisināsies 16. maijā. Par to, kuriem no izvirzītajiem kandidātiem piešķirt Goda nosaukumus, lēma Senāta apstiprināta Goda nosaukumu komisija. Goda nosaukumu komisija rekomendēja Senātam pretendentus Goda nosaukuma piešķiršanai, un Senāts to apstiprināja.

 

Biznesa augstskola Turība
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums