1. oktobrī visās Norvik Bankas filiālēs tiks plaši atzīmēta Starptautiskā senioru diena

Starptautiskajā senioru dienā, kas ik gadu tiek atzīmēta 1. oktobrī, seniori būs īpaši gaidīti Norvik Bankas klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, lai pacienātos ar kādu gardumu, saņemtu bezmaksas konsultācijas par bankas piedāvājumiem no saviem vienaudžiem – senioru konsultantiem un apgūtu jaunās, uzlabotās internetbankas e-Norvik lietošanu. Savukārt jaunie klienti tikai 1. oktobrī ikvienā no 45 Norvik Bankas filiālēm varēs bez maksas noformēt Senioru komplektu, kas piedāvā virkni ieguvumu un ļauj ietaupīt pensiju saņēmējiem.

Norvik Banka ir banka senioriem. Atzīmējot Starptautisko senioru dienu savās filiālēs, vēlamies no sirds pateikties senioriem par viņu ieguldījumu šodienas sabiedrības labklājībā, par dāsno dalīšanos savā dzīves gudrībā un bagātajā dzīves pieredzē! Mūsdienu tehnoloģiju straujās izaugsmes laikmetā, mēs nevēlamies aizmirst par vecāka gadagājuma ļaudīm un viņu nepieciešamības tikt sadzirdētiem, būt uzklausītiem un saprastiem. Tieši tāpēc ļoti cenšamies, lai Norvik Bankas klientu apkalpošanas centros seniori allaž justos gaidīti, varētu viegli un vienkārši atvērt bankas kontu, veikt pārskaitījumu, apmaksāt rēķinus, kā arī saņemt citus nepieciešamos pakalpojumus," stāsta Anna Vjaksa, Norvik Bankas privātpersonu apkalpošanas pārvaldes vadītāja. “Mūsu banka senioriem piedāvā virkni dažādu noderīgu pakalpojumu, sākot no kreditēšanas un krājkonta izveides, līdz dažādu praktisku jautājumu risināšanai, kur palīdzīgu plecu nereti sniedz tieši mūsu seniori – konsultanti.”

Tikai 1. oktobrī ikvienā Norvik Bankas klientu apkalpošanas centrā varēs bez maksas noformēt Senioru komplektu, kas ietver sevī visus nepieciešamākos bankas pakalpojumus, lai senioru ikdienu padarītu vieglāku un ļautu arī ietaupīt. Senioru komplektā ietilpst konta atvēršana un norēķinu kartes Debit Mastercard izsniegšana ērtai ikdienas norēķinu veikšanai, iespēja izņemt skaidru naudu bez maksas Norvik Bankas klientu apkalpošanas centros, iespēja apmaksāt komunālos maksājumu par zemāko cenu Latvijā, iespēja noformēt bankas pilnvaru konta pārvaldībai, internetbanka e-Norvik ar ērtu autorizācijas rīku SMS PIN, kā arī atlaides dažādām precēm un pakalpojumiem pie bankas sadarbības partneriem visā Latvijā. Lai noformētu Senioru komplektu, 1. oktobrī noteikti līdzi jāņem pase vai ID karte.

Norvik Banka ir vietējā banka ar vairāk nekā 100 tūkstošiem Latvijas klientu, no kuriem divas trešdaļas ir seniori. Norvik Banka bankai ir 26 gadu pieredze, un tā ir viena no desmit lielākajām bankām Latvijā pēc aktīvu apjoma.

Norvik Banka
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli