"Rīgas Dzirnavnieks" uzsācis attīstīt proteīna produktu kategoriju


public. foto
AS "Rīgas Dzirnavnieks" uzsācis attīstīt jaunu produktu nišu un paplašina "Herkuless" klāstu ar proteīna produktiem. Kopā jaunajā segmentā uzņēmums piedāvā 6 produktus - "Herkuless" proteīna pankūku maisījumu, proteīna batoniņu, diva veida proteīna ātri pagatavojamajas biezputras un proteīna pastu. Investīcijas jauno produktu izveidē veido aptuveni 20 tūkstošus eiro.

Anita Skudra, AS “Rīgas Dzirnavnieks” ģenerāldirektore: “Proteīna produktu kategorija Latvijā pēdējos gados piedzīvo pietiekami strauju izaugsmi. Ienākšana šajā kategorijā bija izsvērts lēmums, kas saskan ar mūsu uzņēmuma stratēģiju - paplašināt produktu portfeli ar nišas produkciju. Lai gan tā būs relatīvi neliela pircēju daļa, tomēr mēs redzam, ka palielinās sabiedrības daļa, kurai šie produkti ir kļuvuši par nozīmīgu ikdienas uztura sastāvdaļu.”

Uzņēmums proteīna līniju ir attīstījis jau no esošiem uzņēmuma produktiem, speciāli izstrādājot tiem receptūras, kas atbilstu augstam olbaltumvielu saturam. Tie ir vienlīdz piemēroti aktīva dzīvesveida un sabalansēta uztura piekritējiem, gan arī profesionāliem sportistiem.

Lizete Puga: "Olbaltumvielām jeb proteīniem bagātus produktus visbiežāk izvēlas sportisti un sporta entuziasti. Tai pat laikā olbaltumvielas ir būtiskas arī cilvēkiem, kuru dzīvesveids nav tik aktīvs, jo tās ir katra organisma šūnas sastāvā, kas atbild gan par cilvēka pašsajūtu, gan izskatu, gan ir veids kā pavairot augu īpatsvaru un daudzveidību ikdienas ēdienkartē. Ievērojot, ka dienā olbaltumvielas vidēji jāuzņem 0,8 - 1g uz kilograma ķermeņa svara."

"Herkuless" pankūkas ar multi-proteīna formulu (31% proteīna uz 100 g produkta) paplašina uzņēmuma pankūku maisījumu klāstu. Tās veidotas uz veselīgo auzu miltu bāzes un ir šķiedrvielām bagātas. No tām var pagatavot gan plānās, gan rauga pankūkas. Proteīna pankūkām ir neitrāla garša, tādēļ tās ir iespējams variēt, pasniedzot gan kā saldās pankūkas ar ievārījumu, gan kā sāļās pankūkas ar dārzeņu pildījumu vai citām piedevām.

 

“Herkuless” sortiments papildināts ar proteīna batoniņu ar tumšo šokolādi un banāniem (26% proteīna uz 100 g produkta), kas būs ātra un vērtīga uzkoda starp ēdienreizēm un pēc fiziskām aktivitātēm.

"Rīgas Dzirnavnieks" lepnums ātri pagatavojamās "Herkuless" biezputras papildinātas ar proteīna putrām - auzu biezputru ar banāniem un auzu biezputru ar karameli, kas veidotas tā, lai nodrošinātu optimālo vienas ēdienreizes olbaltumvielu daudzumu (26% proteīna uz vienu porciju jeb paciņu).

Savukārt jaunā "Herkuless"proteīna pasta apvieno augstas kvalitātes kviešu, olu un zirņu proteīnu, nodrošinot 26,1g proteīna uz 100 g produkta. Tai ir daudz šķiedrvielas, tai pat laikā par 30% mazāk ogļhidrātu, salīdzinot ar tradicionālo kviešu pastu. Pastai ir divas formas - Fusilli un Penne rigate.

AS „Rīgas Dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem „Hercogs”, „Herkuless” un „Īsta Saimniece”.

AS „Rīgas Dzirnavnieks”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli