LTRK Latgales Padome pauž vienbalsīgu atbalstu A. Rostovska kandidatūrai padomes priekšsēdētāja amatam


foto: LTRK
Trešdien, 7.februārī, Preiļos notika Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Latgales padomes sēde, kurā tika apspriesti organizācijas nozaru un interešu padomju locekļu kandidāti. Viens no būtiskajiem sēdes jautājumiem bija kritēriji, pēc kuriem izvēlēties savus pārstāvjus nākamajam trīs gadu laika posmam. Pēc pārrunātā, LTRK Latgales padome nolēma paust viennozīmīgu atbalstu pašreizējā LTRK prezidenta Aigara Rostovska kandidatūrai nākamajam darba termiņam.

Dalībnieki vienojās, ka vēlas redzēt LTRK vadībā reālus privātā sektora uzņēmējus un neatbalstīt valsts uzņēmumu lobija pārstāvjus. Šoreiz, pirms balsot, Latgales padome vērsīsies pie kandidātiem, ar kuriem nav vēl pazīstami, ar lūgumu skaidrot savu nostāju par Latvijas reģionu pašreizējo attīstību un perspektīvām.

LTRK Latgales padomes priekšsēdētāja Inga Zemdega – Grāpe skaidroja, ka valstī un arī LTRK ir pretēji viedokļi par to, vai būtu jāinvestē reģionu attīstībā vai arī jāfokusējas tikai uz Rīgu un tās izaugsmi. Neskatoties uz to, ka valstī pastāv reģionālā politika, tomēr investīciju sadalījums liecina par citu realitāti. Latgales padome vēlas attīstītus valsts reģionus, kā tas ir viscaur Eiropā. “Latgales iedzīvotāju skaita samazināšanos atjaunotās republikas laikā no 425 tūkstošiem uz aptuveni 200 tūkstošiem reāli Latgalē dzīvojošiem šodien, no kuriem tikai 60 tūkstoši strādā privātajā sektorā, mēs uzskatām par aboslūti kritisku, kas jau kļūst par valsts drošības jautājumu”, uzsver Inga Zemdega Grāpe.

LTRK Latgales padomes sēdē izskanēja arī viedokļi par LTRK prezidenta kandidatūru.

“A. Rostovskis ir izrādījis neapšaubāmu ieinteresētību reģionu attīstībā”, stāsta Inga Zemdega – Grāpe, “ pie tam, mums sakrīt viedoklis par būtisku pārmaiņu nepieciešamību”. LTRK Latgales padome nolēma paust viennozīmīgu atbalstu pašreizējā LTRK prezidenta kandidatūrai nākamajam darba termiņam.

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2300 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2015.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!

 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli