Laima Linuža kritiski vērtē situāciju Austrumu pierobežā

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, raidījuma "Pi myusim Latgolā" veidotāji ir apņēmības pilni viesoties Latgales reģiona pašvaldībās, lai gūtu pēc iespējas objektīvāku priekšstatu par dzīves līmeni un sabiedriskajiem procesiem Latgalē. Lai uzzinātu vairāk par politiskajām vēsmām Austrumu pierobežā, tikāmies ar laikraksta "Ludzas Zeme" redaktori Laimu Linužu.

 “Ludzas Zeme” iknedēļas laikraksts, kas atspoguļo ikdienu Ciblas, Kārsavas, Ludzas un Zilupes novados. Tā redaktore Laima Linuža atzīst, ka veidojot laikrakstu saturiski tiek iesūtīts gana daudz informācijas par dažādām aktivitātēm bijušā Ludzas rajona pašvaldībās. Kas attiecas uz kultūras pasākumiem, Linuža norāda, ka pēdējā laikā to ir ļoti daudz un tie zaudē savu kvalitāti.

Runājot par paveikto pašvaldībās, Laima Linuža kritiski vērtē tādu apjomīgu projektu īstenošanu, kā Kārsavas stadions, Ludzas peldbaseins, Ludzas Lielā sinagoga vai Saules pulkstenis. Linuža aizrāda, ka galvenā no prioritātēm ir veselības aprūpe.

Savukārt, Ludzas ielās satiktie iedzīvotāji norādīja, ka galvenā problēma ir ceļu kvalitāte, tomēr, šis jautājums jau tiek risināts un ceļu kvalitāte tiek uzlabota. Tāpat iedzīvotāji norāda, ka pēc vidusskolas beigšanas Ludzā gan neesot tālākizglītības iespēju, tomēr pašvaldības darbu kopumā vērtē atzinīgi.

Ar laikraksta “Ludzas Zeme” redaktori tikās Laura Sondore-Strode, savukārt ar iedzīvotājiem tikās Tenis Bikovskis. Lai uzzinātu vairāk, klausieties raidījumu “Pi myusim Latgolā”, sekojot zemāk norādītajai saitei:

https://www.pimyusimlatgola.lv/pi-myusim/11-05-2017-laima-linuza-par-austrumu-pierobezu/

 

Producentu grupa “Lietišķā Latgale”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana