46% Latvijas iedzīvotāju neatbalsta jaunas koalīcijas veidošanu par spīti nesaskaņām koalīcijā

Pašreizējā koalīcijā pastāv nesaskaņas dažādos jautājumos. Gandrīz puse (46%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka, lai gan pašreizējā koalīcijā pastāv nesaskaņas dažādos jautājumos, nav nepieciešams veidot jaunu koalīciju (16% - noteikti nē; 30% - drīzāk nē).

To atklāj pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, jūnija beigās veiktais pētījums.

Savukārt 37% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka, tā kā pašreizējā koalīcijā pastāv nesaskaņas dažādos jautājumos, būtu nepieciešams veidot jaunu koalīciju (15% - noteikti jā; 22% - drīzāk jā).

17% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Par aptauju
Aptauju pētījumu aģentūra TNS veica sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, laikā no 2012.gada 26. līdz 28. jūnijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 650 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

TNS pētījums interneta vidē ir reprezentatīvs Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopumam vecumā no 18 līdz 55 gadiem. Izlases kopa ir veidota balstoties uz gadījuma izlasi, izslēdzot pašpieteikšanos. Interneta pētījumu organizēšanā TNS stingri ievēro ESOMAR rekomendācijas interneta aptauju izlašu veidošanā un veikšanā.

twitter: http://twitter.com/TNSLatvia
twitter: http://twitter.com/900sekundes

Laura Vendele
TNS Latvia mārketinga vadītāja

Dana France
LNT raidījuma 900 sekundes galvenā producente
Lai gan pašreizējā koalīcijā pastāv nesaskaņas dažādos jautājumos, nav nepieciešams veidot jaunu koalīciju.
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana