Ministrs E.Sprūdžs: spēcīga profesionāļu komanda ir mūsu veiksmes atslēga

Turpinot uzsākto Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk - VARAM) reorganizāciju, noslēgušies izsludinātie konkursi uz trim valsts sekretāra vietnieka amatiem – reģionālās attīstības, vides aizsardzības un attīstības instrumentu jautājumos.

Tā kā uz konkursiem pieteicās liels pretendentu skaits, tas sniedza iespējas izvēlēties profesionālākos un līdz ar to piemērotākos kandidātus izsludinātajos amatos.

"Spēcīga un saliedēta profesionāļu vadības komanda ir veiksmes atslēga. Esmu gandarīts, ka divi no četriem jaunajiem VARAM valsts sekretāra vietniekiem ir izraudzīti no tagadējiem ministrijas darbiniekiem. Tas apliecina, ka kopā mēs VARAM un turpmāk varēsim vēl profesionālāk, labāk un ātrāk", uzsver vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs.

Valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos būs Ilona Raugze, kas, strādājot VARAM Valsts attīstības plānošanas departamenta direktora vietnieces amatā, ieguvusi lielu pieredzi reģionālās politikas jomā.

Kā vienu no prioritārajiem savas darbības virzieniem viņa atzīmē nepieciešamību reģionālo politiku īstenot atbilstoši pašvaldību un to iedzīvotāju izvirzītajām prioritātēm, palielinot pašvaldību iespējas un atbildību par savas teritorijas attīstību. I.Raugze darbu VARAM uzsāks šā gada 2.maijā.

Šā gada 7.maijā darbu valsts sekretāra vietnieka vides aizsardzības jautājumos amatā uzsāks Jurijs Spiridonovs, kurš līdz šim ieņēma VARAM Projektu uzraudzības departamenta direktora amatu.

Viņa līdzšinējā pieredze palīdzēs nākotnē orientēt vides sektoru uz finansējuma piesaisti vides prioritāšu sasniegšanai un vides politikas saikni ar ekonomisko izaugsmi nostiprināšanai.

Savukārt šā gada 9.maijā darbu valsts sekretāra vietnieces attīstību instrumentu jautājumos amatā uzsāks Dace Grūberte, kas ieguvusi padziļinātas zināšanas un pieredzi Eiropas Savienības (turpmāk – ES) fondu vadības jautājumos, strādājot ES fondu vadošajā iestādē. D.Grūbertes zināšanas ļaus pilnveidot VARAM administrēto finanšu instrumentu vadību, nodrošinot efektīvāku programmu un projektu īstenošanu, kā arī akcentējot ekonomisko izaugsmi un uzņēmējdarbības veicināšanu.

Kopumā uz valsts sekretāra vietnieka amatu konkursiem tika saņemti 27 pieteikumi - 7 pieteikumi uz valsts sekretāra attīstības instrumenta jautājumos amatu, 10 pieteikumi uz valsts sekretāra vietnieka vides aizsardzības jautājumos amatu un 10 pieteikumi uz valsts sekretāra vietnieka reģionālās attīstības jautājumos amatu.

Atgādinām, ka aprīļa sākumā darbu uzsāka valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis. Kā vienu no prioritārajiem savas darbības virzieniem A.Daugulis uzsver nepieciešamību veidot vienotu valsts informācijas sistēmu un informācijas tehnoloģiju infrastruktūras arhitektūru.

Sabiedrības informēšanas nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas