Speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Elita Gavele: iestāšos par jēgpilnu un paliekošu projektu atbalstu ...


foto; Ārlietu ministri
Speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Elita Gavele: iestāšos par jēgpilnu un paliekošu projektu atbalstu diasporas organizācijās

2020. gada 25. septembrī speciālo uzdevumu vēstniece diasporas jautājumos Elita Gavele tikās ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdi Kristīni Saulīti, PBLA izpilddirektoru Raitu Eglīti, PBLA pārstāvniecības vadītāju Jāni Andersonu un PBLA pārstāvniecības lietvedi Loru Egli.

Vēstniece pauda savu redzējumu un vīziju par jēgpilnu kā diasporas organizāciju, tā arī Latvijas atbalstošo institūciju projektu īstenošanu nākotnē, kas radītu paliekošas vērtības Latvijai. Tikšanās laikā vēstniece E. Gavele iepazīstināja PBLA pārstāvjus arī ar līdzšinējo pieredzi darbā ar diasporas organizācijām, strādājot Latvijas vēstniecībās Lietuvā, Krievijā, Gruzijā, Armēnijā un Izraēlā.  

PBLA pārstāvji izteica vēstniecei pateicību par tikšanās vizītes organizēšanu, paužot gandarījumu par izveidojušos līdzšinējo sadarbību un atbalstu diasporas organizācijām, vienlaikus izceļot Ārlietu ministrijas darbu Latvijas valstspiederīgo atgriešanās Latvijā koordinācijā līdz ar Covid-19 pandēmijas izraisīto ārkārtas situāciju pasaulē.

Tikšanās laikā tika pārrunātas ar jomu saistītas aktualitātes, tostarp Diasporas konsultatīvas padomes darbs, Plāns darbam ar diasporu 2021. līdz 2023. gadam un Pasaules Brīvo latviešu apvienības darbība un nākotnes plāni.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums