KPVLV: pašizolācijas slieksnis ir jāpalielina līdz 25 gadījumiem uz 100 000

Politiskā partija "KPV LV" atbalsta ekonomikas ministra iniciatīvu noteikt pašizolācijas slieksni 25 gadījumus uz 100 000 iedzīvotājiem līdzšinējo 16 gadījumu vietā. Latvija nevar nodoties pašizolācijai un tai nav arī bagāts onkulis, kas turpinās dot naudu pabalstiem un izsniegs aizņēmumus, tāpēc svarīgi ir līdzsvarot sabiedrības veselības un ekonomikas izdzīvošanas riskus.

“Latvijas ekonomika ir cieši saistīta ar Baltijas valstu kopējo tirgu, un mums ir jāpieņem racionāli lēmumi, it īpaši, kad redzam, ka valstī saslimstība turpinās saglabāties neliela. Mēs redzējām, kādas sekas vīruss atstāja pavasarī uz iedzīvotāju nodarbinātību un bezdarba rādītājiem, uzņēmējdarbību un valsts kasi – tāpēc ir rūpīgi jāizvērtē katri jauni lēmumi un ierobežojumu nepieciešamība, balstoties uz tā brīža situāciju. Šobrīd mēs redzam, ka Latvijā saglabājas zems kumulatīvais saslimstības līmenis, līdz ar to ir svarīgi maksimāli ilgi saglabāt brīvu pārvietošanos, iespējams, nosakot papildu aizsardzību, piemēram, no ārvalstīm iebraukušajiem masku valkāšanu iekštelpās,” atzīst “KPV LV” valdes priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Pucens.

Partija norāda, ka Covid-19 laikā visas pasaules ekonomikas ir vājas un pakļautas augstiem riskiem. Latvija nav izņēmums un ir cieši saistīta ar globālo ekonomiku. Turklāt valstij ir jāveido krīzes politika, apzinoties tās pabalstu un atbalsta instrumentu kapacitāti un resursu pieejamību.

Politiskā partija “KPV LV”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums