Rīgā notiek pirmās Latvijas un Bosnijas-Hercegovinas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 30. oktobrī Rīgā notika pirmās Latvijas un Bosnijas-Hercegovinas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas, kuras vadīja Latvijas Ārlietu ministrijas Eiropas departamenta direktors – vēstnieks Gints Jegermanis un Bosnijas un Hercegovinas ārlietu ministra vietnieks divpusējo attiecību jautājumos – vēstnieks Ahmets Halilovičs (Ahmet Halilović).

Konsultāciju laikā tika pārrunāti divpusējās sadarbības jautājumi, Eiropas Savienības (ES) paplašināšanās, kā arī situācija Rietumbalkānu reģionā. Latvija apliecināja tās atbalstu ES paplašināšanās politikai un ES perspektīvai Rietumbalkāniem, tostarp Bosnijai un Hercegovinai. G. Jegermanis informēja par Latvijas eirointegrācijas pieredzi un sniegto atbalstu Bosnijai un Hercegovinai ceļā uz integrāciju ES - gan par Rīgas Juridiskās augstskolas programmu “Intensīvā programma Eiropas tiesībās un ekonomikā”, gan pieredzes apmaiņas un ekspertu vizītēm. 

Latvijai un Bosnijai-Hercegovinai ir plašs potenciāls attiecību veicināšanai vairākās jomās: politiskajā dialogā, kultūrā, izglītībā un ekonomikā. Bosnijas un Hercegovinas Ārlietu ministrijas delegācija apmeklēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums